Як робити біозавивку.

Хімічна завивка була винайдена ще на початку ХХ століття. Напевно, на світі немає жодної власниці прямого волосся, яка хоч раз в житті на хотіла б їх завити. Бажано при цьому не пошкодити волосся. На початку ХХI століття це стало можливим, тому що з'явилася щадна завивка волосся - біозавивка. Отже, що потрібно, щоб здійснилася ваша мрія про прекрасні кучерях?
Інструкція
1
По-перше, виберіть майстра, якому ви готові довірити ваше волосся. Адже саме від його професіоналізму залежатиме результат.
2
Проконсультуйтеся з вашим перукарем, який саме склад для завивки вибрати. Які компоненти повинні в нього входити, щоб він підійшов саме до вашого типу волосся.
3
Якщо ваше волосся пошкоджені, це зовсім не означає, що биозавивка волосся не для вас. Однак для найкращого результату проведіть спочатку один або кілька професійних сеансів відновлення волосся, залежно від ступеня пошкодження.
4
Завивку підбирайте не тільки відповідно до віянь моди, але і з урахуванням вашого типу особи. Перш ніж зробити біозавивку , порадьтеся з майстром. Він допоможе вибрати правильний розмір завитків (при необхідності декілька розмірів) і оптимальну довжину волосся.
5
Запам'ятайте головне правило: чим дрібніше риси обличчя, тим менше повинен бути завиток. Виняток становлять брюнетки від природи, володарки смаглявою шкіри, великих рис обличчя і пухких губ. Якщо ваша зовнішність така, можете сміливо вибирати невеликий, так званий, негроїдний завиток.
6
Якщо ви володарка витягнутого худорлявої особи, то можете собі дозволити круті завитки на волоссі різної довжини, включаючи чубок. До грушоподібної особі виберете пряму завивку на каре до рівня вилиці. Шапочка з вертикальних завитків двох і більше розмірів відмінно підійде до трикутного лиця.
7
Вибираючи форму завитка, враховуйте також колір волосся. Якщо ви володарка чорних або рудого волосся, можете сміливо вибирати будь-який розмір, бо на волоссі цих квітів чудово виглядають і «дрібний біс», і великі локони. Якщо ваше волосся світло-русявого, русявого або каштанового кольору, зупиніть свій вибір на великому завитку або хвилі. Якщо ви яскрава блондинка, виберіть максимально природну хвилю. Однак якщо на додаток до «блонду» ви володієте ще й ідеальними рисами обличчя, можете поекспериментувати з дрібними кучериками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j8Es9Cqj94E
Корисна порада
Збираючись зробити біозавивку, обзаведіться феном з насадкою-дифузором. Кудрі, будь вони природні або штучно зроблені, вимагають особливого догляду і укладання.