Як вставити картинку на стіну.

Популярність соціальних мереж стрімко зростає. Люди спілкуються, знаходять своїх друзів, родичів, колег. Соціальна мережа дозволяє також прослуховувати музику, дивитися відеозаписи. Цими матеріалами можна ділитися з друзями. Для цього існує інструмент, який називається "стіна". На стіну користувача викладаються як звичайні текстові повідомлення, так і медіа-файли. Поговоримо про те, як вставити картинки на стіну.
Інструкція
1
Натискаємо на іконку вашого друга. Після невеликої завантаження ви потрапляєте на його сторінку. Тут можна побачити інформацію про нього, різні новини та інше. Нижче ми бачимо поле, яке і є "стіна".
2
У самому вгорі стіни є невелике текстове поле. Воно призначене для введення тієї чи іншої інформації. Наведемо на нього курсор миші і клацнемо лівою кнопкою. Поле розшириться і з'являться дві кнопки. Кнопка «відправити» призначена для відправки підготовленої інформації.
3
Але нас цікавить кнопка «прикріпити». Натискаємо на неї. З'являється кілька пунктів. Якщо вибрати пункт «графіті», то на стіну другу можна намалювати свою картинку. При натисканні на клавіші «аудіозаписи» і «відеозапису» ми додамо музику і відеоролик на стіну одного. Вибираємо пункт «фотографія». З'являється діалогове вікно, в якому за допомогою кнопки «огляд» необхідно вказати файл картинки. Трохи нижче буде показуватися ваше зображення.
4
Натискаємо клавішу «відправити». Картинка буде відправлена на стіну одному.
Зверніть увагу
На цій сторінці ви знайдете відповіді на питання, які нам часто задають, у тому числі і докладну покрокову інструкцію, як вставити фото в рамку на нашому сайті. Якщо, у вас є питання, пов'язані з роботою сайту, будь ласка, задайте їх за допомогою контактної форми, розташованої в низу сторінки.