Як створити свою спільноту.

Соціальні мережі та блог-платформи дозволяють створювати співтовариства за інтересами: робота і зайнятість, професія, хобі, інші об'єднання людей за ознакою подібності в якійсь сфері. Якщо вам є що сказати для багатьох, зробіть співтовариство на ресурсі LiveJournal.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку блог-платформи і знайдіть в меню вкладку «Спільноти». Виберіть команду «Створити нове».
2
Виберіть ім'я облікового запису. Воно повинно бути унікальним і по набору символів, і за значенням. Крім того, воно відразу повинно відображати основний вид діяльності спільноти. Приміром "moscow-bij". Потім введіть назву спільноти, за тим же принципом, але вже російськими буквами (для російськомовних користувачів). Приміром, «Біжутерія в Москві» (лапки не ставте).
3
Виберіть, яким чином ви будете приймати нових учасників до товариства: або вони зможуть вступати самостійно, або за попередньою заявкою (з вашим схваленням). Виберіть тип облікового запису (платний-безкоштовний), можливість залишати повідомлення для користувачів блог-платформи (всі учасники спільноти, обрані учасники або будь-який користувач).
4
Виберіть варіант модерації записів: ви будете переглядати всі записи учасників перед публікацією, будете переглядати тільки повідомлення з підозрілими посиланнями або взагалі не будете їх переглядати?
5
Позначте, чи буде в співтоваристві матеріал, заборонений для перегляду неповнолітніми. Якщо ні, так і запишіть. Потім натисніть кнопку «Зберегти» і приступайте до оформлення дизайну спільноти.