Як розібрати корпус Sony Ericsson.

Надійні і яскраві, мобільні телефони Sony Ericsson отримали заслужене визнання росіян. На жаль, будь-яка техніка може підвести в самий невідповідний момент. Можна віднести мобільник в сервіс або спробувати розібрати і полагодити апарат самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - пінцет;
  • - стара кредитка;
  • - скальпель.
Інструкція
1
Візьміть маленький пакет або звичайне чайне блюдце. На нього ви складете всі деталі розібраного апарату. Це необхідно, щоб не втрачати з виду дуже маленькі гвинтики, якими кріпиться мобільний телефон.
2
Відкрийте зарядний відсік і витягніть батарею. Огляньте контакти на предмет пилу або сторонніх нашарувань. Відкладіть батарею, протерши її сухою чистою ганчіркою.
3
Зніміть накладку з металу. Для цього подденьте її скальпелем і відкрутіть за допомогою викрутки два гвинтика. Складіть їх в пакет або на блюдце. Будьте акуратні зі скальпелем. Зіскочивши з корпуса мобільного телефону, він може зробити досить глибоку подряпину. Не кажучи вже про те, що не виключена можливість серйозно поранитися гострим інструментом.
4
Візьміть стару кредитну карту і піддіньте лицьову панель. Можна також використовувати пластмасовий медіатор замість карти. Не використовуйте металевий предмет як аналог пластика або пластмаси. Вид мобільного телефону на 80% залежить від його лицьовій панелі, і мобільник Sony Ericsson - не виняток. На жаль, металевий інструмент при невдалому маневрі може здорово пошкодити склу фронтальної панелі.
5
Знявши металеву пластинку, піддіньте незамінним скальпелем клавіатурний модуль. Необхідно бути дуже обережним на цій стадії розбирання телефону, так як клавіатура - одна з найбільш тендітних частин мобільного телефону. Викриття викруткою чотири гвинти, які стають доступні після того, як знімається клавіатура і дисплей телефону. Будьте уважні і не зашкодить коннектори шлейфів. Якщо це відбудеться, походу в Сервіс-центр вже абсолютно точно не уникнути. Не поспішайте і робіть все розмірено, без різких рухів.
6
Отсоедините кришку, яка не дає дістатися до клавіатурного модуля і шлейфа дисплея. Відкрутіть пару гвинтів зверху і знизу, після чого знову візьміть кредитку і тягніть кришку трохи від себе і вгору. Не перестарайтеся - кришка повинна зніматися легко. Вийміть клавіатурний модуль і основну плату мобільного телефону Sony Ericsson.