Як зробити червону рядок html. Як зробити відступ абзацу в html.

Стандарту нового рядка в мові розмітки HTML не існує. Однак способи створення нового рядка або відступу для інтернет-сторінок все таки є. Зробити червону рядок на HTML не так і складно - у цієї проблеми є кілька способів вирішення.
Інструкція
1
Перший спосіб - найдоступніший і простий. Він кілька порушує правила HTML, але це ніяк не впливає на оптимізацію та індексацію сторінок, а також відображення тексту в браузерах. Використовуйте тег "& nbsp;" (без лапок і пробілу) щоб створити пробіл. Для створення нового рядка вставте даний тег 3-5 разів один за одним прямо в коді сторінки. В результаті ви отримаєте відступ з декількох прогалин. Якщо в код сторінки ввести кілька пробілів прямо з клавіатури, відображатися на сторінці буде лише перший пробіл, тому використання тега - досить ефективний спосіб створення нового рядка.
2
Другий спосіб - маскування. Ви можете вставити текст, наприклад, підкреслення кшталт "____", і вибрати колір шрифту, відповідний кольору фону сторінки. Цей спосіб має один мінус: при виділенні користувачем абзацу або всього тексту, він побачить символи, замасковані під фон. Тоді ви можете створити прозорий PNG-файл потрібного розміру або файл зображення JPEG, залитий кольором, відповідним фону сайту. Для того, щоб зображення завантажилося моментально, задайте його висоту, рівну 1 пікселю. Після чого вставте витягнуте зображення перед текстом для створення ефекту червоного рядка.
3
Ви можете використовувати відступ text-indent і поставити йому кількість пікселів, що обчислюються від початку рядка. Цей спосіб працює на сайтах з таблицею стилів CSS. Для використання даного методу, впишіть в CSS параметр: .indent {text-indent: 20px;} Після цього ви можете додавати в HTML-код теги

Текст

.
4
Довгі об'ємні абзаци важко читаються на екранах ноутбуків і смартфонів. Тому, сучасні веб-дизайнери намагаються використовувати не червоні рядки, а поділ абзаців. Для створення нового абзацу використовуйте тег

на початку і

в кінці тексту, який хочете замкнути в абзац.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UF86DIuUYFo
Зверніть увагу
Як зробити картинку посиланням в html. Для виведення зображень в html використовується тег. Щоб картинку зробити посиланням, необхідно всього лише об'єднати ці два тега.
Корисна порада
Як зробити сайт самостійно? Може здатися, що це під силу тільки обраним і особливо обдарованим. Нічого подібного. Сьогодні ми приступаємо до вивчення мови HTML (ХТМЛ). Звичайно, самостійно зробити сайт крутим і суперпопулярним тільки за допомогою HTML навряд чи можливо, але от без впевненого володіння HTML це точно неможливо, бо це - азбука, основа.