Як дізнатися коросту. Як дізнатися що це короста.

Короста - ураження шкіри кліщем. Помічено, що діти більш схильні до цього захворювання, пов'язане це з тим, що щільність шкіри у них значно менше. Інкубаційний період складає 8-12 днів. Зараження може відбуватися при тісному контакті з хворим, наприклад, при рукостисканні чи використанні одних і тих же засобів гігієни.
Інструкція
1
У перші дні після зараження короста практично ніяк не виявляється. На шкірі можуть утворюватися ділянки з легким почервонінням і свербінням, але особливого дискомфорту це не заподіює людині. А в цей час кліщі починають активно розмножуватися. Уважно огляньте шкіру, якщо вас раптом щось стало турбувати, особливо якщо свербіж почав локалізуватися між пальцями рук, згинами суглобів або на статевих органах. У разі найменших підозр негайно відвідайте дерматолога.
2
Поступово на шкірі з'являються червоні парні точки, спочатку мають рівні обриси. Якщо ви помітили одну пару точок, це не означає, що ви хворі на коросту, можливо, що вас просто хтось вкусив. Але якщо їх багато і з кожним днем їх чисельність лише збільшується, значить вам необхідно пройти обстеження і почати лікування. Лікар при візуальному огляді зможе поставити діагноз.
3
Якщо не почати лікування, на шкірі стануть помітні ходи кліщів, які вони роблять в шкірі. Сверблячка при цьому стає нестерпним, з'являються расчеси і корости, що значно погіршує процес лікування. Також можуть з'являтися бульбашки, заповнені рідиною або гноєм, але це в разі приєднання інфекції.
4
З кожним днем кліщ починає завойовувати все більше місця. Почервоніння з'являється практично скрізь, яка змінюється сильним сверблячкою. Якщо ви помітите підозрілі зміни на вашому тілі або у дитини, не соромтеся йти в лікарню, коросту можна вилікувати буквально за 5-10 днів, В іншому випадку процес одужання може зайняти місяці. Лікар призначить вам спеціальну мазь, яка усуне кліщів.
Зверніть увагу
Якщо ви вчасно не почнете лікування, на шкірі можуть залишитися шрами і рубці. Чим раніше розпочато лікування, тим більше шансів позбутися корости з найменшими втратами.
Корисна порада
Після повного одужання ретельно обробіть весь будинок з дезінфікуючими засобами.