Як оновити версію клієнта.

Оновлення програмного забезпечення може відбуватися як вручну, так і за допомогою включення функції автоматичного оновлення. Те ж саме відноситься і клієнтам ICQ.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - веб-браузер.
Інструкція
1
Відкрийте в браузері сторінку офіційного сайту програми, якою користуєтеся для спілкування по протоколу ICQ. Знайдіть на порталі розділ, що містить різні версії програми, якщо потрібно, впорядкуйте їх за часом додавання і виконайте завантаження самої останньої серед них. Якщо ви виконаєте скачування ні з офіційного порталу підтримки програми, то обов'язково виконайте перевірку клієнта на наявність вірусів і шкідливого коду.
2
Запустіть файл exe, попередньо завершивши роботу ICQ на вашому комп'ютері. Виберіть пункт меню «Оновлення старої версії», якщо такий передбачений інсталятором. Якщо ні, то просто виконайте установку в ту ж папку, де встановлена ваша попередня версія клієнта. При цьому всі налаштування і параметри входу в обліковий запис збережуться, а системні файли автоматично заміняться на нові.
3
Якщо попередня послідовність не підходить для вашого клієнта, попередньо виконайте деінсталяцію старої версії в меню установки і видалення програм на панелі управління комп'ютером. При виборі варіантів деінсталяції найкраще виберіть пункт «Швидке видалення із збереженням налаштувань», при цьому вам не доведеться заново міняти конфігурацію програми.
4
Виконайте установку нової версії клієнта в ту ж папку на локальному диску комп'ютера, де раніше знаходилася стара. Запустіть її, перевірте, чи збереглися настройки, відкривши меню конфігурації системи.
5
Якщо вашим клієнтом підтримується самостійна завантаження оновленої версії, налаштуйте автоматичний режим операції у відповідному меню конфігурації програми. Однак найкраще проводити оновлення вручну, попередньо створивши точку відновлення системи, оскільки багато завантажуються версії клієнтів є недопрацьованими, і з ними можуть виникнути проблеми.
Зверніть увагу
Деякі оновлені версії ICQ-клієнтів можуть бути нестабільними в роботі.
Корисна порада
Частіше створюйте точки відновлення, особливо перед оновленням ПЗ.