Як дізнатися модель ноутбука Asus. Як дізнатися назву ноутбука.

Найчастіше буває не так просто дізнатися модель того чи іншого ноутбука, оскільки губляться документи, упаковка, товарні чеки. Однак є й інші способи встановити точне найменування моделі вашого пристрою.
Інструкція
1
Знайдіть упаковку від ноутбука Asus і зверніть увагу на маркування товару. Зазвичай стікер з нею знаходиться збоку коробки, на ньому повинна бути написана відповідна інформація. Також її можна знайти в документах на гарантійне обслуговування або товарно-касовому чеку.
2
Переверніть ноутбук і перевірте, чи є на його задній кришці наклейка з інформацією про нього, зазвичай вона розташовується над ліцензійним стікером операційної системи, якщо такий є. Також не зайвим буде перевірити відсік для батареї. Дуже часто на подібних наклейках також пишеться модель материнської плати.
3
Якщо на корпусі вашого ноутбука не залишилося наклейок з яких-небудь причин, спробуйте переглянути відомості про конфігурації обладнання комп'ютера. Для цього відкрийте властивості системи, клацнувши правою кнопкою миші по вільній області меню «Мій комп'ютер», у вас на екрані з'явиться невелике вікно з декількома вкладками. Перейдіть на ту, яка називається «Обладнання».
4
Відкрийте диспетчер пристроїв, натиснувши відповідну кнопку. Перегляньте наявне в ньому обладнання, перепишіть назву материнської плати, відеоадаптера, моделі деяких інших пристроїв, що знаходяться в конфігурації при покупці. Відкрийте першу вкладку і перепишіть частоту процесора і об'єм оперативної пам'яті.
5
Відкрийте браузер, введіть в рядок пошуку найменування виробника вашого ноутбука, назва моделей деяких пристроїв і параметри процесора і оперативної пам'яті. У результатах пошуку спробуйте вибрати ті, які допоможуть визначити саме вашу модель .
6
Спробуйте подивитися на офіційному сайті Asus моделі ноутбука, які були у продажу на момент вчинення вами покупки, виберіть серед них свою, попередньо порівнявши технічні характеристики у властивостях комп'ютера.
Корисна порада
Зберігайте всі заводські наклейки на вашому ноутбуці, також не викидайте чеки, упаковку і гарантійнікі.
Якщо ноутбук є, документів на нього немає, а визначити його модель необхідно - не впадайте у відчай. Існує щонайменше чотири простих способи дізнатися модель і конфігурацію ноутбука.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Для початку загляньте в BIOS. На комп'ютерах туди потрапляють, натиснувши клавішу delete при завантаженні. Але на ноутбука х вона часто відсутня, і її замінюють кнопки з ряду F. В залежності від моделі це може бути і F1 і F12. У BIOS'е досвідчений користувач (або той, хто добре знає англійську) знайде всю необхідну йому інформацію.
2
Якщо користувач все ж не досвідчений, то можна піти і по більш простому шляху. Знайдіть у мережі і скачайте невелику програму Everest Ultimate Edition. Після установки і запуску вона покаже вам вичерпну інформацію про систему. Навіть ту, про яку ви не підозрювали.
3
Втім, ці способи працюють, тільки якщо ноутбук в робочому стані. Якщо ж ні, то тоді знайдіть гарантійну наклейку або наклейку з серійним номером на дні корпусу (іноді вона буває в задній частині). Модель написана після слова model. Але така наклейка може бути або зірвана, або (якщо ноутбук старий) всі цифри на ній стерті. Тоді огляньте акумулятор - наклейки на ньому зберігаються довше. Хоча і на всіх вказана модель .
4
Якщо наклейок ви так і не виявили, доведеться перейти в «ручний» режим. Забивайте в пошуковику «ноутбуки + ім'я виробника (маркування на корпусі повинна була залишитися в будь-якому випадку)» і порівнюйте з картинками. Не так вже швидко, але й не так вже довго, як здається.