Як відправити поштою комп'ютер.

Відправка комп'ютера поштою практично нічим не відрізняється від відправки будь-яких інших великогабаритних вантажів, однак варто врахувати деякі особливості цієї процедури.
Вам знадобиться
  • - документи, що засвідчують особу.
Інструкція
1
Відкрийте у вашому браузері офіційний сайт пошти Росії. Для цього введіть у рядку адресу http://www.russianpost.ru/rp/servise/ru/home. В сторінці виберіть один або декілька цікавлять вас моментів відправлення посилки поштою. Тут ви можете з'ясувати умови і правила оформлення бандеролей, розрахувати вартість оформлення і відправлення посилки і так далі.
2
Переконайтеся в тому, що комп'ютери на момент відправлення є дозволеним до пересилання товаром, ознайомившись зі спеціальним переліком заборонених предметів, доставку яких пошта Росії не здійснює. Перевірте, в яку вагову категорію посилок потрапляє ваш комп'ютер, від цього може залежати плата за поштові витрати.
3
Оформіть комп'ютер як бандеролі в найближчому до вашого будинку поштовому відділенні. Заздалегідь дізнайтеся про терміни доставки і з'ясуйте код вашої посилки для подальшого її відстеження, збережіть його на майбутнє. Введіть всі обов'язкові для заповнення реквізити, точно без помилок вкажіть одержувача. Дотримуйтесь вказівок працівників поштового відділення, щоб не допустити будь-яких помилок при оформленні посилки.
4
Сплатіть витрати, пов'язані з упаковкою та доставкою комп'ютера . Якщо ви захочете дізнатися, на якому етапі доставки зараз знаходиться ваш комп'ютер, відкрийте у вашому браузері сторінку http://www.russianpost.ru/rp/servise/ru/home/postuslug/trackingpo і у відповідне поле введіть ідентифікатор вашої бандеролі. На сайті написано, що інформація може надходити із затримкою в 2-3 дні, проте іноді оновлення відбувається вчасно, а частіше з ще більшою затримкою.
5
Застосуйте цю послідовність щодо та інших відправляються вами поштою речей, послідовність і умови пересилання будуть приблизно однакові.
Зверніть увагу
Умови пересилання можуть змінюватися.
Корисна порада
Якщо вас не влаштовують умови пошти Росії, ви завжди можете скористатися послугами доставки сторонніх організацій.