Як знайти com порти. Як працює порт com.

Підключення до комп'ютера багатьох пристроїв відбувається шляхом з'єднання їх з com-портом на материнській платі. Це можуть бути телефони, принтери, сканери, камери та інше. Com - це скорочена назва від communications port.
Інструкція
1
Щоб знайти com-порт на вашому комп'ютері, поверніть його і знайдіть на задній стінці великі роз'єми, що йдуть від материнської плати. За розміром вони можуть бути дещо більше, ніж USB-порт, однак зустрічаються і величезні багатоконтактні роз'єми. В основному вони були актуальні для техніки більш ранніх років випуску, тому багато сучасні моделі материнських плат вже не підтримують підключення за даним інтерфейсу.
2
Якщо ви хочете підключити до послідовного комунікативному порту комп'ютера яке або пристрій, переконайтеся, що на нього встановлені драйвера, оскільки на відміну від звичного USB, com-порт працює в основному з встановленим обладнанням.
3
З'єднайте обладнання спеціальним кабелем, закріпіть його положення в комп'ютері спеціальними шурупами, оскільки в іншому випадку він буде випадати або працювати повільно і зі збоями. Якщо потрібно, виконайте перезавантаження системи, оскільки це потрібно в деяких випадках для кращого розпізнавання підключеного пристрою.
4
Для коректної роботи налаштуйте в програмі драйвера встановленого обладнання використовується за умовчанням роз'єм для підключення пристрою. Зараз com-порт є вже застарілим інтерфейсом, він рідко знаходить застосування в повсякденних завданнях, що виконуються на комп'ютері та в основному необхідний тільки в деяких вузькоспеціалізованих областях. Він не так зручний у використанні, як USB-інтерфейс, для правильної його роботи потрібно обов'язково стежити за станом кабелі в материнській платі, а швидкість обміну даними низька. Також він рідко підтримує зарядку пристроїв, підключених до нього.
5
Якщо у вас на комп'ютері відсутня com-порт, а це є необхідним для виконання того чи іншого завдання умовою, скористайтеся спеціально розробленими програмами емуляторами, які ви може знайти і скачати в інтернеті.
Корисна порада
Користуйтеся пристроями з USB-інтерфейсом, це набагато зручніше.