Як обнулити картридж Lexmark.

Обнулення картриджів служить своєрідним прийомом обходу системи захисту від перезаправлення, яку встановлюють виробники. Чіп, що знаходиться у картриджі, містить інформацію про його наповненості чорнилом, однак після перезаправлення розпізнається пристроєм як порожній.
Вам знадобиться
  • - пристрій для обнулення картриджів Lexmark.
Інструкція
1
Дізнатися, які картриджі встановлені у вашому принтері. Якщо це ті, які йшли в комплекті при покупці, стартові, то в більшості випадків їх перезаправка буде неможлива. Якщо ті, які ви придбали в процесі експлуатації друкувального пристрою, цілком можливо, що з обнуленням чіпа проблем у вас не виникне. Навіть якщо ваші стартові картриджі не піддаються перезаправке, не турбуйтеся, оскільки комплектів покупних картриджів вистачає на багаторазове використання.
2
Придбайте програматор для картриджів Lexmark. При цьому найкраще перепишіть номери картриджів , оскільки можуть бути істотні відмінності в обладнанні для різних моделей. Програматори можна знайти в спеціальних магазинах з обслуговування та продажу копіювальної техніки, а також в деяких комп'ютерних магазинах вашого міста.
3
В обов'язковому порядку ознайомтеся з інструкцією із застосування програматора, оскільки в іншому випадку ви можете пошкодити не тільки картриджі, але й сам принтер або МФУ. Виконайте обнуління чипа, слідуючи вказівкам інструкції.
4
Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно виконати дану операцію без помилок, зверніться в спеціальні сервіси по обслуговуванню друкарської техніки. Також не зайвим буде перевірити копіювальні центри вашого міста, напевно там знайдуться люди. Які вже неодноразово проводили обнулення сипів картриджів , зверніться до них за цією послугою.
5
Також спробуйте скористатися функцією відключення контролю за витратою чорнила в картриджі. Для цього під час того, як система видасть вам повідомлення про Конча чорнилі, затисніть кнопку подачі паперу на кілька секунд. Далі відбудеться скидання чіпа і функція відключиться. Це доступно лише для небагатьох моделей принтерів. Також спробуйте відключити дану функцію програмним шляхом, відкривши налаштування друкувального пристрою.
Корисна порада
Періодично міняйте картриджі принтера, це допоможе зберегти ваше друкувальний пристрій в робочому стані довгий час.