Як перемкнути мову на MAC. Як змінити мову торрента на мак.

Перемикання мов у різних операційних системах відбувається по-різному. Якщо в Windows ви звикли до одного поєднанню клавіш, то при установці іншої ОС доведеться звикати до нового методу перемикання тих чи інших функцій.
Вам знадобиться
  • - програма PCKeyboardHack.
Інструкція
1
Перебуваючи у вікні редагування тексту, натисніть клавіші Alt + Пробіл. Перевірте, спрацював Чи перемикання розкладки. Роль клавіші Alt в iMac в основному виконує кнопка CMND (може вживатися? Для її позначення).
2
Якщо ви хочете призначити зміну мови клавіатури на іншу командну клавішу, скачайте і встановіть утиліту PCKeyboardHack. Після її установки перезапустіть операційну систему. Коли вона завантажиться, відкрийте меню системних налаштувань в даній програмі.
3
Знайдіть пункт, який відповідає за налаштування і роботу клавіатури у вашому комп'ютері. У відкритому вікні натисніть по меню конфігурації клавіш модифікації і для Caps Lock відмініть будь-яку дію.
4
Збережіть зміни, але не закриваючи вікно, перейдіть на вкладку налаштувань сполучення клавіш. Відкрийте пункт «Клавіатура і текст введення» і знайдіть у вікні меню вибору попереднього джерела введення, там може значиться і «Наступний», але принципової різниці між ними немає.
5
Клацніть двічі кнопкою миші по тому поєднанню, яке використовується для даної команди. Потім натисніть кнопку F19. У деяких випадках відбувається збій, і вікно стає неактивним, в цьому випадку просто повторіть послідовність операції. Якщо у вас все правильно вийшло, тоді приберіть піктограму Simulate F19, якщо ви користуєтеся їй (у разі якщо в клавіатурі немає такої клавіші), оскільки вона більше вам не знадобиться.
6
Поверніться до головного меню системних налаштувань в програмі PCKeyboardHack. Відзначте прапорцем в лівій частині екрана Change Caps Lock, а праворуч змініть значення з 51 на 80. Після цього збережіть всі зроблені зміни, пророблені за допомогою додатка, і перезавантажте операційну систему. Перевірте, чи працює тепер перемикання розкладки за допомогою Caps Lock.
Зверніть увагу
Призначення клавіші Caps Lock неможливо буде ввернути.
Корисна порада
Не міняйте призначення клавіш, якщо часто користуєтеся режимом Caps Lock.