Як подивитися sid.

Процедура визначення SID може знадобитися при виникненні проблем з ідентифікацією декількох однакових значень SID в мережі. Для виконання операції визначення свого SID потрібно використання безкоштовної утиліти PsGetSid.
Вам знадобиться
  • - PsGetSid.
Інструкція
1
Скачайте архівний файл PsTools, розроблений і поширюваний компанією Sysinternals, і виконайте розархівування виконуваного файлу утиліти PsGetSid.exe.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню ситеми і перейдіть в пункт «виконати» для запуску інструменту «Командний рядок».
3
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження команди запуску.
4
Вкажіть шлях до завантаженого файлу з інструментом PsGetSid і введіть таке значення: psgetsid ім'я комп'ютера в текстове поле командного рядка для ініціації визначення свого SID.
5
Ознайомтеся з синтаксисом повернутої рядки: psgetsid \\ computer [, computer [...] |file] [-u имя_пользователя [-p пароль_пользователя]]] [account | SID] .Завершіте роботу програми PsGetSid і інструменту командного рядка.
6
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для проведення процедури зміни свого SID.
7
Введіть значення sysprep в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди. Дана дія відкриє папку за адресою: C: \ Windows \ System32.
8
Запустіть виконуваний файл утиліти sysprep.exe і вкажіть бажану дію в головному вікні програми: - Enter System Out-of-Box Experience (OOBE) - для очищення системи; - Generalize - для зміни SID; - Reboot - для відключення комп'ютера.
9
Дочекайтеся завершення роботи програми і перезавантаження.
10
Введіть потрібні дані країни, регіону, налаштувань дат і часу і бажаної розкладки клавіатури у відповідні поля вікна налаштувань і погодитеся з умовами прийняття ліцензійної угоди у вікні запиту.
11
Переконайтеся в зміні SID операційної системи за допомогою утиліти PsGetSid вищеописаним методом.
Зверніть увагу
Утиліта NewSid паче не підтримується корпорацією Microsoft і не може бути використана для зміни SID.