Як розрахувати коефіцієнт сезонності.

Коефіцієнт сезонності - величина, яка враховується в торгівлі. Він дозволяє визначити сезонні коливання швидкості продажу того чи іншого товару. Це дозволяє організувати його доставку вчасно і не затоварювався складські приміщення. Розрахунок та облік коефіцієнта сезонності дозволить оптимізувати роботу торгового підприємства.
Інструкція
1
Продумайте періоди розрахунку коефіцієнта. Для продуктового магазину в цілому за весь рік помісячний обсяг продажів може залишатися практично незмінним, але якщо вести облік по тижнях, то буде зрозуміти, що в суботу і в неділі ці обсяги значно вище, ніж у будні дні. Відповідно, вам треба буде організувати доставку швидкопсувних продуктів в більшому обсязі саме до вихідних днях. В магазинах, що торгують будматеріалами, сезонність продажів виражається в їх помітному збільшенні в теплу пору року, тому розрахунок можна робити помісячно, залежно від місяця календарного року.
2
Ведіть статистику продажів по кожному виду товарів. Для достовірного результату у вас повинні бути дані, принаймні, за два-три роки (у випадку з продуктовим магазином - за кілька тижнів). Це дозволить вам не враховувати в своїх розрахунках випадкові чинники і підвищити їх достовірність. Розбийте всі товари, які продаються у вашому магазині на категорії. Виберіть одиницю. Краще не використовувати в цій якості гроші - постійно доведеться враховувати коефіцієнт інфляції Росстату, а він не завжди збігається з реальними показниками. Ведіть облік в обсягах, кілограмах, ящиках.
3
Використовуйте помісячні дані продажів за останні три роки. Для визначення середньомісячного обсягу продажів товарів певної категорії, складіть їх показники за рік і розділіть на кількість місяців у році - 12. Розділіть обсяг продажів на середнє значення щоб одержати коефіцієнт сезонності для даного місяця аналізованого року. Точно таким же чином розрахуйте коефіцієнти сезонності для кожного місяця за кілька років, складіть їх і поділіть на кількість років, які брали участь у вашому аналізі. Ви отримаєте середній коефіцієнт сезонності. Точність його визначення буде тим вище, чим більша кількість років було проаналізовано.
Корисна порада
Врахуйте, що не всі товари можуть піддаватися прогнозом, а на деякі періодично виникає ажіотажний попит. Тому, значення можна підкоригувати з урахуванням цих факторів та експертних висновків.
Головним показником ефективності екстракції є коефіцієнт розподілу. Він вважається за формулою: Со/Св, де Со - концентрація витягується речовини в органічному розчиннику (екстракторі), а Св - концентрація цієї ж речовини у воді, після настання рівноваги. Як можна дослідним шляхом знайти коефіцієнт розподілу?
Вам знадобиться
  • - лабораторна ємність;
  • - розчин оцтової кислоти;
  • - діетиловий фір;
  • - вода;
  • - пробка;
  • - розчин гідроксиду натрію;
  • - делительная воронка.
Інструкція
1
Перед вами поставлено таке завдання. Дан розчин оцтової кислоти відомої концентрації, діетиловий ефір, перевірки (тітровальний) розчин лугу - гідроксиду натрію, а також розчин індикатора - фенолфталеїну. Слід розрахувати коефіцієнт розподілу речовини - оцтової кислоти - між діетиловим ефіром і водою. Як це зробити?
2
В лабораторну ємність (наприклад, плоскодонну колбу з шліфом) налийте деякий обсяг розчину оцтової кислоти -50 мл. Потім в цю ж колбу додайте такий же обсяг діетилового ефіру, щільно закрийте «пришліфованою» пробкою і кілька хвилин струшуйте суміш (вручну або за допомогою качалки).
3
Після струшування зробіть перерву на 15 - 20 хвилин (чітко побачите, як суміш розшарується). Повторіть струшування. Цю процедуру слід виконати мінімум двічі, для більш повної екстракції оцтової кислоти і, відповідно, більш точного результату.
4
Під час першого «відстоювання», проведіть контрольне титрування деякої кількості розчину кислоти розчином гідроксиду натрію в присутності індикатора фенолфталеїну. Запишіть, скільки мілілітрів лугу пішло на нейтралізацію, позначивши цю величину С1.
5
Після останнього «відстоювання» суміші, коли проявиться чітка межа розділу фаз, обережно перелийте в ділильну воронку. Відкинувши нижній краник, відберіть більш важкий водний шар. У ньому як і раніше міститься оцтова кислота, але, зрозуміло, в меншій концентрації - адже частина її була екстрагована ефіром.
6
Відберіть точно таку ж кількість розчину кислоти, як і при контрольному титруванні, і знову оттітруйте його їдким натром в присутності фенолфталеїну. Кількість мілілітрів лугу, витрачений на нейтралізацію, позначте С2. Коефіцієнт розподілу розрахуйте за формулою: С1/С2. Задача вирішена.
Зверніть увагу
Діетиловий ефір - дуже летюча і пожежонебезпечний речовина! При роботі з ним будьте вкрай обережні.