Як змонтувати iso файл.

Часто буває, що скачавши необхідну програму або гру, ви не можете запустити її. Оскільки замість звичного інсталяційний файлу бачите дивний файл з форматом .iso.Такое розширення мають образи дисків. Зазвичай для монтування образів використовуються дві найпопулярніші програми, Daemon Tools і Alcohol 120%.
Вам знадобиться
  • Програма емуляції образів Daemon Tools, Alcohol 120%, Gizmo Drive, UltraISO або їм подібна.
  • Будь-яка програма або гра в форматі образу.
Інструкція
1
Щоб скачати Daemon Tools, пройдіть по посиланню: daemon-tools.cc/rus/products/dtLite. Після завантаження, встановіть дистрибутив. Запустіть інсталяційний файл і скрізь натискайте «Далі».
2
Встановивши програму, вам потрібно змонтувати образ. Знайдіть у правому нижньому куті екрану значок програми. Він круглої форми із зображенням на ньому синьою блискавкою.
3
Клацніть по ньому правою кнопкою миші і в меню виберіть Virtual CD/DVD-ROM, просто навівши на нього курсор. В меню виберіть «Привід», а в наступному - «Монтувати образ».
4
У вікні ви повинні вказати нехай до образу, який хочете монтувати. Пройдіть в папку з образом і, вибравши його, натисніть «Відкрити».
5
Тепер на вашому комп'ютері з'явився віртуальний привід (CD-Room) в ньому відображається віртуальний диск, який ви монтували. Далі ви можете користуватися програмою або грою, як і на звичайному диску.
6
Щоб размонтировать диск, знову клікніть по значку програми в нижньому кутку. Виберіть Virtual CD/DVD-ROM, потім «Привід» та «Размонтировать образ». Після цього ви можете монтувати будь-який інший образ.
7
Щоб встановити Alcohol 120%, придбайте ліцензію цієї програми і, скачавши дистрибутив, встановіть його.
8
Зареєструйте програму, скориставшись ліцензійним ключем, який ви отримали разом з дістрібутівом.После установки проведіть додаткові настройки. Відкрийте «Сервіс», у випадаючому меню виберіть "Налаштування".
9
У меню, налаштувань перейдіть у вкладку «Віртуальний диск», встановіть необхідну кількість віртуальних дісков.Далее перейдіть у вкладку «Асоціації файлів» і відзначте галочками всі типи дисків окрім «RAR», якщо він є в списку. Після цього натисніть кнопку «OK», щоб зберегти настройки.
10
Виберіть в головному вікні програми «Файл», потім «Відкрити». І в вікні вкажіть шлях до образу, який хочете монтувати. Додайте образ в програму.
11
У вікні програми клікніть правою кнопкою миші по образу і натисніть "Змонтувати на пристрій». Аналогічним чином ви можете демонтувати образ.
12
Також ви можете монтувати образ з провідника Windows. Для цього зайдіть в папку з образом. Клікніть по ньому правою кнопкою миші, потім виберіть "Змонтувати образ» і вкажіть привід, в якому хочете монтувати образ. Провести демонтаж образу ви так само можете, увійшовши в «Мій комп'ютер», клікнувши правою кнопкою миші по віртуальному образу і натиснувши «Демонтувати образ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o9RbomcbQ1k