Як зробити кран.

Якщо у вас поламався водопровідний кран, відремонтувати його ви зможете самі. Найчастіше кран ламається через знос або забруднення ущільнювачів гумок. Для цього вам будуть потрібні нові ущільнювальні прокладки для крана або матеріал, з якого можна їх виготовити. Також потрібен набір викруток та розвідний ключ, який легко підганяється під будь-який розмір гайок.
Інструкція
1
При будь-якому ремонті крана потрібно перекрити центральну подачу води і тільки потім приступати до ремонту. Якщо воду пропускає поворотна трубка змішувача, значить, зносилося гумове кільце. Потрібно його відкрутити і замінити на нове. Коли нового кільця під рукою немає, а відремонтувати кран потрібно терміново, можна накрутити стрічку фум або нитку. Можна вирізати прокладки з автомобільної шини за розміром старої прокладки.
2
Їли у вас гуде кран, вирізати конусну прокладку і поставити на місце старої прокладки.
3
Для того, щоб усунути протікання з маховика. Візьміть гумову кришечку від бульбашки з ліками. Всередині потрібно висікти дірку, потрібну за розміром, підігнати ножем висоту і зовнішню частину. Ніж повинен бути дуже гострим.
4
Якщо кран бовтається, поставте на фарбу м'яку гумову прокладку і прикрутіть шайбою.
5
При протечке з кранів умивальника потрібно вийняти маховик - скобу і замінити прокладку. Поставити для холодної води гумову прокладку, а для гарячої води шкіряну.
6
Якщо протечка через зношену різьблення штока, то вставте товстий дріт, вимірявши потрібну довжину.
7
Якщо деякі деталі згнили від часу, то кран доведеться замінити.