Як зробити креслення шафи-купе.

Чертеж - це один з етапів виготовлення меблів, без якого неможливо обійтися. Грамотно складений креслення, що вміщає в себе всі деталі з розмірами, допоможе підрахувати кількість матеріалу і фурнітури для виготовлення шкафа- купе . Також він стане гарною підмогою в процесі складання.
Вам знадобиться
  • - Папір;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - рулетка.
Інструкція
1
Визначтеся з типом шкафа- купе , креслення якого збираєтеся виконати. Виберіть конструкцію шафи (вбудований/кутовий/корпусний).
2
При виконанні креслення вбудованого шкафа- купе , спочатку зробіть виміри. Виміряйте висоту в трьох місцях: по правій стіні, по центру і по лівій стіні. Виберіть найменше із цих трьох значень. Це і буде висота вашої шафи.
3
Подібним чином заміряйте ширину. Від стіни до стіни: підлогою, стелі і середині. Шириною буде самий менший з трьох результат.
4
Заміряйте глибину отвору, в якому плануєте монтувати шафу (ніша, кут і ін.). Зверніть увагу, на ширину напрямних для дверей, які будуть використовуватися. В середньому вони займають 100 мм від загальної глибини шкафа- купе .
5
Знявши розміри, приступите до виконання креслення. Візьміть аркуш паперу, олівець і лінійку. Намалюйте загальний вигляд шафи. Вкажіть його розміри (ширину/глибину/висоту). Для того щоб коректно показати всі розміри шкафа- купе , виконайте малюнок в проекції?.
6
На наступному аркуші зробіть малюнок вашого шкафа- купе без дверець, вказавши на ньому все полки, вертикальні перегородки (стінки) та інші елементи шафи. Тут же відзначте відстань між полицями.
7
Прорисуйте всі деталі шафи окремо. Полки, стінки, двері, козирки і т.д. - Все з чого складатиметься ваш шафа. Позначте розміри кожної деталі, її довжину і ширину. Якщо у виготовленні шафи використовуються матеріали різної товщини, вкажіть її в кресленні.
8
Пометьте ті сторони деталей, які повинні бути обклеєні кромкою. Нанесіть на всі частини (які цього потребують) розмітку отворів. Позначте місце розташування отворів на деталі (відстань від кожного краю заготовки до центру отвори), їх діаметр і кількість.
9
Внесіть в креслення повний перелік фурнітури, необхідної для складання шкафа- купе : найменування, кількість, розмір (якщо потрібно). Віддайте готовий креслення в роботу.
Корисна порада
Зробити креслення шафи-купе можна в одній з меблевих програм на комп'ютері.