Як зшити заячі вуха.

З наближенням Нового Року батьки починають замислюватися про карнавальному костюмі на новорічний ранок для дитини. Хочеться, щоб у дитини був чудовий наряд, але при цьому без зайвих витрат. Якщо планується тільки ранок в дитячому саду, то можна зробити не повний костюм, а його елемент. Наприклад, заячі вушка і хвостик.
Вам знадобиться
  • Біла тканину, чепчик, біле хутро, нитки, ножиці, картон, шапочка, ободок, вата, синтепон.
Інструкція
1
Зробіть викрійку заячих вушок з картону. Для цього намалюйте на картоні два витягнутих еліпса, загострити краю з одного боку. Не забудьте про припуски на шви. Чим товще буде матеріал, з якого будуть робитися вушка, тим більше залиште запас для швів.
2
Візьміть біле хутро, розкладіть його на рівній поверхні. Обрисуйте викрійку, викроїте майбутні вушка. Якщо у вас мало хутра, то вушка можна зробити двосторонні, тобто з одного боку хутряні, а з іншого - бавовняні. Якщо ж хутра немає, то можна зшити просто білі вушка з тканини, а краї вушок прикрасити п ушістой мішурою.
3
Потім складіть викроєні деталі лицьовою стороною всередину і зшийте їх з боків, вручну або на швейній машинці. Після цього виверніть вушка лицьовою стороною назовні і або набийте їх ватою для обсягу, або вкладіть синтепон. Також у вушка можна вкласти обрізки тканини, які залишилися від розкрою. Тепер зашейте підставу вушок.
4
Придумайте, як заячі вушка будуть триматися на голові. Можна закріпити їх на обідку. Візьміть ободок, обшийте його тканиною. Після цього пришийте вушка до обідка по різних сторонах. Тільки врахуйте, що ободок може злітати при рухах, тому якщо на новорічному ранку плануються рухливі ігри, краще закріпити вушка на шапочці. Шапочку для цього можна зшити окремо у вигляді чепчика із зав'язками, а можна взяти вже готову і прикріпити до неї зшиті вушка.
5
Якщо вушка будуть частиною костюма для дівчинки, то до готових вушках можна просто пришити по дві-три невидимки і прикріпити їх на зачіску. Кріплення буде непомітним і триматися повинно добре.
Зверніть увагу
Якщо у вашому костюмі зайчика планується хвіст, пришийте його на штанці або спідницю трохи вище таким чином, щоб дитині було зручно сидіти.
Корисна порада
Не завжди можна робити вушка білого кольору, можна зшити різнокольорові, зворушливі рожеві або навіть в горошок.
Заячьи вушка добре виглядають на будь-якому святковому заході, на дорослих і дітей. Дівчатам така деталь одягу додасть грайливості, а діти, особливо маленькі, виглядають в них дуже забавно. Незважаючи на те, що такі вушка можна знайти в продажу, ви цілком можете спробувати виготовити їх самі.
Вам знадобиться
  • Картон, штучне хутро, рожева ворсиста тканина, шапочка або ободок для волосся, нитки, голка і ножиці, синтепон або поролон, тонкий дріт, клей.
Інструкція
1
Намалюйте на картоні вуха (вони можуть бути й однаковими і різними). Виріжте їх ножицями по контуру і вони послужать підставою для заячих вушок. Використовуючи їх як трафарет зробіть з штучного хутра і тканини такі ж деталі, але в дзеркальному відображенні (для картонних це не потрібно, тому що вони будуть всередині і їх буде невидно). Але деталі вушок з тканини і хутра повинні бути на 0,5-1 см більше картонних шаблонів.
2
Сшейте лицьовими сторонами всередину хутро і тканина, що стирчить хутро подверніте всередину. Після цього виверніть вушка . Тепер до внутрішньої частини вуха подверніте і пришити нижню хутряну кромку, щоб замаскувати місце пришивання вух до обідка або шапочці. Потім вставте в них картонний трафарет для додання їм жорсткості. Ви можете так само додати їм потрібну форму, пропустивши всередині по краях тонкий дріт і зігнувши вушко в потрібному місці. Для додання обсягу набийте їх поролоном або синтепоном.
3
Тепер вирежіте зі штучного хутра вузьку смужку по довжині обідка для волосся. Приклейте її на нього хутром догори. Якщо у вас є шапочка, то цього робити не треба. Стисніть вушка знизу так, щоб вийшли поздовжні складки і зафіксуйте їх ниткою в такому положенні. Потім пришийте їх до хутряної смужці на обідку або на верхівку шапочки і зніміть нитку. Якщо цей кумедний головний убір погано сидить на голові або постійно спадає, пришийте знизу гумку для кращої фіксації.
4
Якщо вас по не влаштовує вищеописаний спосіб і ви бажаєте чогось більш оригінального, можете поступити по іншому. Візьміть дріт і намотайте її на олівець або стрижень від гелевою ручки. Зніміть і трохи (по довжині вушок) розтягніть її. Отриману чутливу пружинку вставте всередину. Потім набийте вушка синтепоном, але не пишіть туди картонну підставу і дріт, крім вийшла пружинки. Після цього точно так само зробіть складки і пришити до шапочці або обідку. Отримані вушка будуть грайливо тремтіти при ходьбі.