Як видалити тимчасові файли Windows.

Для видалення тимчасових файлів в операційній системі Windows 7 можна скористатися стандартною утилітою «Очищення диска». З її допомогою можна не тільки провести очищення тимчасових файлів, але і елементів, які не використовуються системою. До того ж цей інструмент дозволить виконати операцію без наслідків для системи.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення «Очищення диска».
Інструкція
1
Утиліта з очищення непотрібних файлів - це не що інше, як виконуваний файл cleanmgr.exe, що знаходиться в системній папці на диску «C:». Програма передбачає кілька видів очищення, в більшості випадків буде достатньо скористатися стандартним режимом. Для цього відкрийте «Провідник Windows», натисніть правою кнопкою миші піктограму диска, який ви хочете очистити, і виберіть пункт «Властивості».
2
У вікні, перейдіть до вкладки «Загальні» і натисніть кнопку «Очищення диска», яка знаходиться поруч з зображенням ємності диска.
3
Наприклад, ви вибрали диск «C:». Перед вами з'явиться вікно «Очищення диска C:». Поставте позначки навпроти вибраних пунктів у блоці «Видалити наступні файли » і натисніть кнопку «OK».
4
Перейдіть до вкладки «Додатково» і виберіть додаткові опції очищення: ви також можете видалити файли відновлення системи (остання точка відновлення залишиться на жорсткому диску). Натисніть кнопку «Очистити» навпроти обраного пункту.
5
Для виконання розширеної очищення диска необхідно вказати папку в яких буде зроблена дана операція. Натисніть меню «Пуск», перейдіть до розділу «Всі програми", в папці «Стандартні» натисніть правою кнопкою по командному рядку і в контекстному меню виберіть "Запуск від імені адміністратора».
6
У вікні консолі введіть таку команду «cleanmgr/sageset: 7/d C:» без лапок, потім натисніть клавішу Enter. У вікні, поставте позначки навпроти пунктів, які будуть видалені. Натисніть кнопку «ОК» для збереження змін.
7
Для швидкого виконання очищення вище зазначених файлів і каталогів необхідно створити ярлик запуску, щоб постійно не запускати командний рядок, а також в цілях економії часу. Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть пункт «Створити ярлик».
8
У вікні, в порожньому полі введіть наступний вираз «% SystemRoot% System32Cmd.exe/c Cleanmgr/sagerun: 7» без лапок.
9
Натисніть правою кнопкою миші на ярлику і виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до вкладки "Ярлик», натисніть кнопку «Додатково» і поставте позначку напроти пункту «Запуск від імені адміністратора».
10
Натисніть кнопку «ОК» і запустіть недавно створений ярлик.