Як виходити з чату в Скайпі.

Як іноді приємно поговорити з кимось, кого давно не бачив, і особливо, якщо ваш друг або знайомий знаходиться від вас далеко. І не просто побалакати в чаті, через електронну пошту або телефон, а побачити рідне обличчя, почути бажаний голос. Або навіть провести он-лайн конференцію з партнерами по бізнесу - візуальний контакт набагато більше розповість вам про людей, ніж простий телефонну розмову.
Інструкція
1
Все, що потрібно для такого спілкування - це навушники, веб-камера і програма Скайп. Її відмінність від інших програм, таких як ICQ, QIP або Jabber, полягає в тому, що ви можете розмовляти в чаті як з однією людиною, так і відразу з декількома десятками людей. Однак не завжди спілкування має бути настільки відкритим, а тому виникають ситуації, коли потрібно видалити одного зі співрозмовників з чату або «вичистити» цілу групу.
2
Для того щоб видалити груповий контакт, клацніть правою клавішею мишки по імені групи в списку контактів, виберіть - «видалити». Сучасні версії програм не дозволяють одномоментно видалити кілька груп, а значить, вам потрібно видаляти кожну окремо. Але це часто не спрацьовує: вся справа в тому, що видаляється контакт може вам не належати. У такому випадку знайдіть того, хто вас додав в чат, і попросіть видалити вас.
3
Щоб вийти з групового чату , виберіть вкладку «Розмови» та натисніть правою кнопкою мишки на груповому чаті. З'явиться меню, в якому виберіть пункт «Вийти з розмови», ваші співрозмовники отримають сервісне повідомлення, що ви більше не підтримуєте спілкування. Повернутися можна тим же шляхом: клікніть правою кнопкою і виберіть пункт «Відновити спілкування».
4
Багато користувачів, які працюють з останніми версіями програми, часто стикаються з проблемою виходу з чату . Частина з них навіть качає старі версії, оскільки в них все простіше, а сервіс інтуїтивно зрозумілий. Але ж і нову версію можна налаштувати на вид попередньої. Для цього в меню «Вид» потрібно вибрати опцію «Компактний режим перегляду».
5
Пам'ятайте про те, що видаляючи співрозмовника чи групу, ви автоматично надсилаєте їм повідомлення-повідомлення: «Ви вилучені зі списку контактів», а це означає, що ви повинні бути готові відповісти на питання про причини свого вчинку.
Зверніть увагу
Миру в скайпі. Як викреслити з? З'явиться меню, в якому виберіть пункт. Як вийти на групу в скайп, на які-небудь розсилки, чи ні розсилок. (Не вийти з групи, а реально її знищити. Ви вже знаходитеся на цьому комп'ютері. Підкажіть як вийти з скайпу для. Хто так робить, вас поллють брудом і вийдуть з групи.
Корисна порада
Мені приятель допоміг зареєструватися в скайпі, але в особистих даних електронну пошту він написав свій. Для відновлення паролю при вході в скайп необхідний електронну пошту при реєстрації. Підключення йде через мережеве оточення, мій директор каже, що мені через Скайпу не вийти на сервер. Я йому не вірю, і хочу розібратися, чи так це.