Як прибрати сині смуги.

Проблема появи синіх смуг у верхній і нижній частинах екрану мобільного пристрою при установці нових тем оформлення знайома багатьом користувачам Nokia. На щастя, задача видалення дратівливих смуг може бути вирішена без особливих складнощів з допомогою одного додатка, доступного для завантаження.
Вам знадобиться
  • - Nokia ThemeStudio.
Інструкція
1
Відкрийте в браузері сторінку http://www.developer.nokia.com офіційного сайту Nokia і виконайте процедуру реєстрації. Це необхідно для завантаження програми Nokia ThemeStudio, яка буде потрібно для видалення синіх смуг у верхній і нижній частинах екрану мобільного пристрою при установці нових тем оформлення. Сам додаток та отримання ключа до нього є безкоштовними, але існуюче обмеження за часом використання досвідченої версії вимагає реєстрації користувача.
2
Скачайте і встановіть програму Nokia ThemeStudio.
3
Запустіть встановлене додаток і перейдіть на вкладку Help головного вікна програми.
4
Вкажіть розділ «Реєстрація» і введіть дані логіна і пароля, використані при реєстрації на сайті в відповідні поля.
5
Визначте серійний код, необхідний для активації програми, і скопіюйте його в вікно реєстрації програми.
6
Виконайте завантаження прозорого фрагмента фону для встановлюваних тим з інтернету і вкажіть бажану тему оформлення у вікні додатка Nokia ThemeStudio.
7
Перейдіть на Вкладку Idle вікна програми і виберіть розділ Idle Scree.
8
Вставте завантажений раніше прозорий фрагмент фону в поля Background (idle status area) і Background (idle softkey area) і збережіть вибрані зміни.
9
Переконайтеся в тому, що шпалери головного екрану вказані на вкладці Idle в поле Wallpapers (main), а фонові - на вкладці Default в поле Background (main). Це необхідно для відображення вибраних шпалер у всіх меню, крім сітки значків, за замовчуванням.
10
Перейдіть на вкладку Main Menu і виберіть пункт Grid View.
11
Переконайтеся, що фонові шпалери обраної теми вказані в поле Background (grid view) і збережіть вибрані зміни.
Корисна порада
Розміри використовуваних шпалер повинні складати 240х320 мм, формат прозорого фрагмента фону - PNG.