Як отримати логін і пароль.

Згідно з Федеральним законом «Про електронний цифровий підпис», поєднання з логіна і пароля вважається найпростішої різновидом такого підпису. Обліковий запис потрібно на багатьох ресурсах інтернету, а при бажанні пароль можна встановити навіть на власному комп'ютері.
Інструкція
1
Практично всі інтернет-ресурси, що вимагають реєстрації, здійснюють підтвердження облікового запису через електронну пошту. Якщо такого ящика у вас ще немає, зареєструйте його. Втім, людину, у якої такого ящика немає зовсім, сьогодні знайти важко. А ось ресурсів, які відмовляють в реєстрації користувачам, чиї поштові облікові записи розташовані на певних серверах, достатньо. Тому обов'язково зареєструйте ще кілька адрес електронної пошти на декількох інших серверах.
2
Для того щоб отримати новий електронний поштовий ящик, зайдіть браузером на заголовну сторінку сайту бажаної поштової служби. Знайдіть посилання, призначену для реєстрації (називатися вона може по-різному) і перейдіть по ній. Введіть логін, а якщо він виявиться зайнятий, виберіть з декількох запропонованих автоматично або придумайте інший. Введіть інші дані, поля для яких передбачені в формі введення. Пароль, який обов'язково повинен бути складним, введіть в обидва відповідних поля, причому, однаково. Як відповідь на контрольне запитання встановіть безглузду фразу, яку легко запам'ятати, але важко підібрати. Потім введіть каптчу і натисніть кнопку для завершення реєстрації (вона також може називатися по-різному).
3
Маючи електронну поштову скриньку, можна реєструватися в форумах, службах ведення блогів, вікі-проектах, біржах контенту, соціальних мережах та інших ресурсах інтернету. Здійснюйте реєстрацію в них аналогічним чином, але в спеціально передбачене для цього поле вводите ще один параметр - адреса електронної пошти, отриманий на попередньому етапі. Потім зайдіть у відповідний ящик і перевірте, чи не настав повідомлення підтвердження. Якщо воно довго не приходить, значить, або робота з поштовим сервером заблокована з боку ресурсу, або сам сервер приймає такі повідомлення за спам. На всякий випадок перевірте, чи немає повідомлення підтвердження в папці ящика, спеціально призначеної для спаму. Якщо його немає і там, а з моменту спроби реєстрації пройшло більше доби, повторіть спробу, вказавши при цьому ящик на іншому сервері.
4
Отримавши повідомлення підтвердження, перейдіть по знаходиться в ній посиланням. Тепер можна входити на сайт під своїми логіном та паролем.
5
На комп'ютері, що працює під управлінням операційної системи Linux для отримання логіна і пароля зверніться до особи, яка є його адміністратором і знає пароль користувача root. Попросіть його увійти під відповідною обліковим записом. Потім введіть команду: adduserПосле цього введіть бажаний логін і всі дані, які у вас будуть запитані.
Про американські візах склалося досить стійка думка, згідно з яким отримати візу США може далеко не кожен. Проте немає нічого неможливого. А якщо врахувати, що Держдепартамент всіляко вітає бажання іноземців відвідати Сполучені Штати, то і американська віза, вклеєна в ваш паспорт, може придбати цілком реальні обриси.
Вам знадобиться
  • 1. Квитанція про сплату консульського збору;
  • 2. Закордонний паспорт;
  • 3. Сторінка підтвердження подачі заяви DS-160;
  • 4. Документи, необхідні для певного типу віз (див. Тут - http://www.ustraveldocs.com/ru_ru/ru-niv-visatypeinfo.asp)
Інструкція
1
Оплата консульського збору. Заповніть квитанцію на сайті посольства США в РФ - http://www.ustraveldocs.com/ru_ru/ru-niv-paymentinfo.asp. Щоб вибрати потрібну квитанцію, визначитеся з типом візи, яка вам необхідна (від типу візи залежить розмір консульського збору - http://www.ustraveldocs.com/ru_ru/ru-niv-visafeeinfo.asp#feeamount). Посольство США в РФ рекомендує оплачувати консульський збір у відділеннях Пошти Росії або в банку ВТБ24. Надалі інформація, що міститься в квитанції, буде потрібно для запису на співбесіду в посольство.
2
Відправлення заяви DS-160. Дана заява заповнюється до запису на співбесіду. На сайті https://ceac.state.gov/genniv/виберіть країну і місто, в якому ви збираєтеся подавати заяву на візу (Russia, Moscow), і мова (Russian). Натисніть кнопку Start Application. Заява має бути заповнено по-англійськи, за винятком пункту ПІБ, який заповнюється російською мовою.
3
Завантаження фотографії. В ході заповнення заяви DS-160 вам буде запропоновано завантажити фотографію на сайт. Вимоги: 5х5 см, мінімальний дозвіл 600х600 пікселів, максимальний дозвіл 1200х1200 пікселів, фон порожній, колір фону білий. Розмір голови від верхнього краю волосся до нижнього краю підборіддя повинен складати 50-70% від висоти фотографії. Очі повинні знаходитися на рівні в 2/3 висоти фотографії від нижнього краю. Краще звернутися в фотоательє і попросити зберегти цифрову копію фото на flash-карті.
4
Друк підтвердження. Після заповнення заяви згенерує сторінка підтвердження з штрих кодом. Її необхідно роздрукувати, а також надіслати копію собі на електронну пошту.
5
Запис на співбесіду. Зайдіть на сторінку https://cgifederal.secure.force.com/і зареєструйтеся. Увійдіть, використовуючи свій логін і пароль. Для запису на співбесіду вам необхідно буде ввести номер вашого закордонного паспорта, номер квитанції про сплату консульського збору, десятизначний номер штрих коду зі сторінки підтвердження подачі заяви DS-160.
6
Як дізнатися номер квитанції. При оплаті консульського збору в банку ВТБ24 номер квитанції складатиметься з дати оплати квитанції і номера документа (документ № хххххх) - ддммггхххххх (всі цифри без крапок і пробілів). При оплаті збору на Пошті Росії номер квитанції представлятиме собою дату оплати + номер переказу (переклад № хххххх) - ддммггхххххх (без крапок і пробілів).
7
Співбесіда. На співбесіду необхідно взяти всі документи, перераховані на початку статті. Закордонний паспорт повинен бути дійсний протягом 6 місяців з моменту закінчення вашого перебування в США. Супроводжуючі особи на співбесіду не допускаються. Співбесіда проводиться англійською мовою.
8
Отримання паспорта з візою. Відстежити свій паспорт можна в вашому особистому кабінеті на сторінці https://cgifederal.secure.force.com/. Також ви можете дізнатися стан заявки, зателефонувавши по телефону call-центру +7(495)668-1087 або в чаті - http://www.ustraveldocs.com/ru_ru/ru-main-chat.asp. Забрати паспорт можна в офісі кур'єрської компанії Pony Express, якщо при заповненні заяви ви не вибрали доставку на будинок. Для отримання паспорта необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу.
9
На жаль, посольство США не може гарантувати видачу візи. У кожному разі вам забезпечено ввічливе поводження з боку співробітників посольства. А при відмові у видачі візи ви отримаєте вичерпні пояснення про причини відмови.
Зверніть увагу
Посольство США рекомендує подавати заяву на візу завчасно.
Корисна порада
Адреса подання документів, а також час співбесіди можуть бути змінені в вашому особистому кабінеті.