Як закачати книгу в телефон Nokia. Як залити на телефон книгу.

Сучасний мобільний телефон Nokia з операційною системою Symbian можна по праву назвати багатофункціональним мультимедійним центром. Він дозволяє фотографувати, виходити в інтернет, слухати онлайн-радіостанції. А при бажанні на ньому можна читати книги, причому, в оффлайн-режимі.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті книги в файлах формату TXT. Кодування їх може бути будь-який (а якщо вони написані на мові, в якому використовуються тільки латинські букви, це не має значення). Скачати безкоштовно книги, з моменту смерті авторів яких минуло понад 70 років, можна з сайту Project Gutenberg. Там вони представлені в основному англійською мовою, що корисно для тих, хто вивчає цю мову. Якщо ж ви віддаєте перевагу твори сучасних авторів, написані російською мовою, зверніться за ними в платну бібліотеку «ЛітРес». Ще одним цікавим ресурсом є бібліотека, в якій всі книги поширюються під вільними ліцензіями. Вона носить назву «Вікіпідручник».
2
Якщо книга міститься у файлі формату, відмінного від TXT, відкрийте цей файл на комп'ютері в сумісному додатку, виділіть в ньому весь текст, скопіюйте його в буфер, потім відкрийте редактор файлів у форматі TXT (в Linux - Kwrite, Geany , в Windows - Notepad ++, Блокнот), після чого збережіть. Врахуйте, що зображень результуючий файл містити не буде. Якщо редактор дозволяє при збереженні вибрати кодування, виберіть ту з них, яка для вас зручніше.
3
Встановіть на свій телефон програму X-Plore. При бажанні оплатіть її (стосовно даної програмі це добровільно, і набір її функцій не залежить від того, чи оплачена вона, а користуватися неоплаченої програмою дозволяється необмежено довго). За своїм призначенням цей додаток є менеджером файлів, але до його складу входить дуже зручний переглядач текстів, що підтримує різні кодування.
4
Помістіть файл на карту пам'яті телефон а в папку Others.
5
Відкрийте менеджер файлів X-Plore. Виберіть в її настройках російську мову. Потім закрийте програму і знову відкрийте. Виберіть в її настройках ту кодування, файл в якій ви збираєтеся читати. Зайдіть в папку Others карти пам'яті, знайдіть бажаний файл і приступите до його читання.