Як обробити свинячу голову.

На перший погляд оброблення свинячої голови здається неймовірно складною, проте це не так. Ви зможете дізнатися, як в умовах звичайної міської квартири впоратися з цим непростим завданням. Отже, що ж з головою робити і в якому порядку?
Вам знадобиться
  • Гострий ніж, ножівка або сокиру.
Інструкція
1
Свиняча голова продається зазвичай цілком або розрубана навпіл. Прийшовши додому, першим ділом підготуйте місце, де будете обробляти голову . Краще, якщо це буде просте приміщення з мінімумом меблів і сторонніх предметів. У ньому має бути чисто.
2
Дуже важлива поверхню, на якій ви будете обробляти голову . Вона повинна бути великою, стійкою, здатною витримати сильні удари. Застеліть поверхню, на якій будете працювати, чистою матерією, клейонкою або газетами. Найкраще клейонка, вона не пропустить через себе нічого, що зможе забруднити робоче місце.
3
Постарайтеся по можливості прикрити всі навколишні предмети матерією або газетами. Це потрібно для того, що б оскільки кісток або недоноски м'яса, які, швидше за все, будуть відскакувати в сторону, поки ви будете обробляти голову , нічого не забруднили.
4
Не менш важливий інструмент, яким ви будете користуватися при обробленні. Підготуйте сокиру або ножівку - вони знадобляться, щоб розділити голову на частини. Ще вам знадобиться великий, гострий ніж - ним ви будете вирізати потрібні частини. Поруч поставте відро з підсоленою водою, його призначення ви дізнаєтеся пізніше.
5
Підготуйте кілька каструль або мисок - в них ви будете складати різні частини м'яса. І окремо поставте відро для сміття. Самі одягніться в робочий одяг, попередньо випрану її. Поверх одягу потрібно одягнути заздалегідь підготовлений фартух. Дуже важливо, в яких умовах буде відбуватися оброблення м'яса. Від цього залежить здоров'я тих, хто буде його їсти. Отже, робоче місце готове.
6
Принісши додому свинячу голову , насамперед, обшпарте її окропом. Після цього добре зскребете ножем або скребком все волосся, обпалити. Ще раз ошпарьте і ретельно обмийте голову . Мийте дуже уважно, використовуйте при цьому щітку.
7
Гострим ножем видаліть очі. Після виріжте мова - покладіть його в окрему ємність. Тепер розрубати голову навпіл і видаліть мізки. Мізки відкладіть окремо - з них виходять дуже смачні страви. Череп розрубують сокирою, але краще використовувати ножівку, тоді не буде осколків кісток і залишиться цілим мозок.
8
Повторно розрубати навпіл отримані половини. Тепер відокремте вуха, які є делікатесом. Відріжте нижню щелепу, Щоковина і легкі кістки. Видаліть і викинете в помийницю надлишки жиру. М'ясо, що залишилося замочіть в злегка підсоленій воді. Воду, де замочити м'ясо, необхідно періодично зливати.
9
Протримаєте м'ясо у воді кілька годин, краще всю ніч. Вода, в якій замочити м'ясо, повинна перестала червоніти. Тепер можете приступати до подальшої обробки м'яса і інших частин голови.