Як відновити касовий чек. Як відновити анульований чек заново в 1с.

Здійснюючи покупку в будь-якому магазині, ви укладаєте з продавцем договір купівлі-продажу, підтвердженням якого є касовий чек . Його наявність дозволяє підтвердити дату, час, факт покупки, а також обсяг і вартість. Часом, ці дані відіграють дуже важливу роль в життя споживача. Однак чек і швидко губляться або приходять в непридатність.
Інструкція
1
Якщо ви втратили касовий чек , не турбуйтеся, розірвати договір купівлі-продажу, а саме так мовою юристів називається повернення товару, ви зможете. У кожної речі є свій порядковий номер - артикул, він зазвичай складається з чотирьох або шести чисел. Код фіксується в накладних і фактурах, вони зберігаються у продавця, повторюються цифри артикулу і під штрих кодом. У касового чек а, так само є свій номер. Тепер можна вибудувати деяку зв'язок. Звичайно, сам чек відновити не вийде, а от зробити його дублікат можна спробувати.
2
Для того щоб зробити дублікат чек а, треба згадати в який день відбувалася покупка, в який час і скільки купувалося речей. Якщо покупець все пам'ятати і з упевненістю може все відтворити, то можна спробувати знайти цей чек в програмі контрольно-касового апарату або автоматизованої служби. Зазвичай всі магазини працюють в програмі 1С «Торгівля і склад». Вона і допоможе зробити дублікат.
3
Запустіть програму і авторизуйтесь. Виберете функцію «Журнали», потім «Журнали чек ов ККМ». У даному розділі повинні висвітитися все чек і, які були видані. Залишається вибрати день покупки і приблизний час.
4
Якщо в програмі є пошуковик, то введіть номер артикулу, інакше шукати доведеться вручну. По артикулу знайдіть покупку: повинно все збігатися, номер артикулу і час.
5
Натисніть «Друк» і «Дублікат». Машина роздрукує два однакових чек а, один з них залишається у продавця, а другий вручається покупцеві, який прикладає його до заяви на повернення товару.
6
Слід зауважити, що дана процедура виконується не для кожного покупця, якому заманулося повернути річ. Продавець зобов'язаний погоджувати свої дії з адміністратором і тільки потім робити дублікат. Так само потрібно остерігатися шахраїв. Уважно дивіться артикул, колір і модель речі. Ви повинні добре орієнтуватися в асортименті магазину, в якому ви працюєте.