Як очистити ванну. очистити нлёт іржі в ванн.

Напевно, немає такої господині, яка не боролася б з нальотами на блискучих поверхнях сантехніки, а також з іржею або брудом, яка з'являється на стінках ванни. Явище це дуже неприємне і в процесі відтирання забирає багато сил, а результат, як правило, бажає залишати кращого. Сучасні порошки та інші засоби побутової хімії дають хороший ефект тільки під час зйомок рекламних роликів. Які засоби можна використовувати для очищення ванн?
Вам знадобиться
  • Чистячі засоби, призначені для догляду за поверхнями ванн і раковин.
Інструкція
1
Для видалення нальотів і плям іржі варто звернути увагу на спеціальні пасти, порошки та рідини. Кожен з перерахованих препаратів складається з будь-яких кислот і хімічних сполук, які можуть повністю видаляти нальоти і іржі з гладких поверхонь санфаянса і чавунних ванн. Також ці препарати утворюють неміцні сольові з'єднання, які легко змиваються водою.
2
Не забувайте, що всі чистячі засоби категорично не можна використовувати щодня. Кислоти, що містяться в цих препаратах і з'єднаннях здатні роз'їдати тонку емаль. Це призводить до тріщин в покритті і появам характерних потемнінь навколо тріщин. Купуючи будь засіб для чищення, обов'язково ознайомтеся з його складом: якщо вам зустрінеться словосполучення «соляна кислота», то використовувати цей засіб слід з обережністю. Незважаючи на те, що кислота є хорошим засобом проти іржі, вона також роз'їдає емаль. Тому чистячі засоби з вмістом соляної кислоти категорично забороняється використовувати в ваннах.
3
Очистку ванни будь-яким миючим засобом необхідно робити таким чином: - очищуючий порошок або рідина наноситься на забруднену поверхню; - потім поверхню обробляється щіткою; - наприкінці вся поверхня промивається проточною водою; - при сильних і важко виводяться забрудненнях засіб для чищення залишають на 10 хвилин, а потім змивають проточною водою.