Як намалювати ескіз кімнати. обставимо кімнату в гуртожитку.

Ескіз - це втілення ідеї. Зафіксований результат творчого процесу; засіб пошуку певного рішення. Переконайтеся, що воно дійсно вірне. Навчіться проектувати і знаходити компроміс.
Вам знадобиться
  • - Папір;
  • - лінійка;
  • - олівець.
Інструкція
1
Відчуйте себе справжнім дизайнером, зобразите ескіз кімнати на папері. Уявіть, як буде виглядати переставлена меблі. Всі предмети зображуються в масштабі, в кутовий або фронтальної перспективі.
2
Візьміть білий аркуш формату А4, приготуйте олівець і лінійку. Намалюйте прямокутник, але не посередині аркуша, а трохи вище. Малюйте в масштабі, наприклад 1:30. Якщо мається кімната - 30 * 4 * 3м. , Сторони прямокутника повинні бути 9 * 8 * 4 см. Позначте кути намальованого прямокутника літерами АБВГ.
3
Зобразіть лінію горизонту, вона повинна перебувати на рівні очей людини - десь 160 см від підлоги. На папері відзначте 450 мм вгору від точок А і Г. Проведіть горизонтальну лінію через весь лист олівцем іншого кольору.
4
Переходьте до перспективи. Точка "сходу" для перспективи повинна знаходитися на лінії горизонту. Чи не визначайте її місце розташування занадто далеко від центру кімнати, позначте точку, наприклад, Т.
5
Намітьте стіни, стелю та підлогу. Проведіть діагоналі від кутів прямокутника АБВГ до точки «сходу» Т. Назвіть ці відрізки АД і ГЕ.
6
Визначте ще одну точку сходу. Вона потрібна для побудови масштабної сітки на підлозі. Для цього, з'єднайте по прямій точку Д і точку Г, отриману лінію проведіть до перетину з «горизонтом».
7
Розділіть відрізок АГ на кілька частин. Ширина кімнати - 3 м, значить, кожна частина буде дорівнює 1 м. Розділіть лінію ДЕ на такі ж рівні частини. Ці позначення з'єднайте з новою точкою "сходу". У вас утворилися точки перетину, через які потрібно провести паралельні лінії.
8
Утворені клітини і є масштаб. Кожна клітина дорівнює одному квадратному метру, але тільки у відношенні 1 до 30. Розташуйте в цьому просторі предмети меблів. Намалюйте диванчик, крісла, стіл, враховуйте фронтальну перспективу.
Корисна порада
Врахуйте, довжина стін буде приблизною, її неможливо зобразити точно через спотворення перспективою.