Як взяти безвідсотковий кредит.

У наш час листівки і рекламні плакати рясніють оголошеннями про видачу безвідсоткових кредитів . Але ж банки при цьому повинні на чомусь заробляти. До того ж, законодавством заборонено надання кредитів під 0% річних, значить до суми позики все ж доведеться додати деякий відсоток.
Інструкція
1
Врахуйте, що відсотки, які повинен отримати банк від кредитів ания, будуть закладені або в розмір комісії за видачу кредиту і його обслуговування, або у вартість товару, якщо мова йде не про банківський кредит , а про розстрочення, наданої організацією торгівлі. У кожному разі, кредит підноситься споживачеві як безвідсотковий, тому при його отриманні будьте вкрай уважні.
2
Якщо ви отримуєте подібний кредит у банку, то вам доведеться заплатити всілякі комісії. Вони можуть бути різними: одноразова комісія при видачі кредиту, комісія за розгляд кредитної заявки, за відкриття та обслуговування позикового рахунку, за дострокове погашення кредиту і т.д. Часто ці суми не надто великі, але якщо врахувати їх в сукупності, то часом процентна ставка доходить до 14-15%, тобто вона наближається до ставки за звичайним споживчим кредитом.
3
З безвідсотковим кредитом ви можете зіткнутися в торгівлі, коли не надто сумлінні продавці заздалегідь підвищують ціну на товар на 10-15%, а потім пропонують безвідсоткове кредитів ание. Вони надають товар у розстрочку, замовчуючи, що вартість його вже дорожче, ніж була спочатку. Звичайно, за ціною товару буває важко встежити, але й сподіватися на те, що за товарним кредитом вам не доведеться платити, не варто.
4
Найчастіше безвідсоткове кредитів ание пропонують автосалони. Але в цьому випадку схема їх надання така. Ви вносите перший платіж за вибраний автомобіль, автосалон надає вам розстрочку на частину і переуступає борг банку з дисконтом, а ви потім його гасіть. У цьому випадку відсотки за користування позикою за вас віддає автосалон, оскільки він поступився заборгованість банку і відразу отримав гроші. Наприклад, ви купуєте автомобіль вартістю 500 тис. Рублів, вносите за нього половину вартості - 250 тис. Руб. Банк доплачує не всю суму, а 200 тис. Руб., Але при цьому ви залишитеся винні банку 250. Прибуток банку в цьому випадку складе 50 тис. Руб.
5
Якщо ви все ж вирішили взяти безвідсотковий кредит, обов'язково прочитайте договір, зверніть увагу на комісійні та додаткові виплати. Не соромтеся задавати питання співробітникам банку або організації торгівлі, адже кредитний договір часто написаний специфічним мовою і не завжди може трактуватися однозначно. Пам'ятайте, що ви маєте право на повну інформацію, адже йдеться про ваші гроші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6BEvkhr1ABU
Можливостей отримати безвідсотковий кредит у росіян небагато, а комерційні банки так просто їх не дають звичайним клієнтам. Однак при грамотному використанні кредит ної картою з немаленьким відсотком річних можна перетворити її фактично в безвідсотковий кредит ний продукт. Це можливо, якщо умовами користування карткою передбачений так званий грейс-період.
Вам знадобиться
  • - кредитна карта з грейс-періодом.
Інструкція
1
Перш ніж подавати заявку на кредит , зателефонуйте в банк або відвідайте його офіс і самим ретельним чином розпитайте, на яких умовах надається грейс-період. Так називається термін, протягом якого при погашенні заборгованості відсоток не взімается.Уточніте, на які саме операції поширюється ця умова: тільки на розрахунки карткою через POS-термінали або також на платежі через інтернет, перекази через інтернет-банкінг і мобільний банк за наявності цих услуг.Обично не підпадає під цю умову зняття готівки. Крім того, за дану операцію стягується підвищена комісія, у тому числі і при користуванні «рідним» банкоматом.
2
Не забудьте уточнити, яка ефективна процентна ставка по кредит у (може відчутно відрізнятися від офіційно заявленої в цій якості, а за законом банк зобов'язаний інформувати споживачів про ефективну ставку на першу вимогу) і що в неї входіт.Может з'ясується, що число прихованих комісій, які доведеться сплатити при будь-якому розкладі, робить кредит ование не таким вже безвідсотковим навіть при дотриманні всіх умов грейс-періоду. У такому випадку краще пошукати інший кредит ний продукт, а то і банк.
3
Сама процедура оформлення кредит ної карти з грейс-періодом аналогічна нагоди з продуктом без такого. Ви повинні надати банку пакет документів за його запитом, подати заявку на кредит , підписати необхідні папери (перед підписанням уважно читайте весь текст, особливо примітки і написи дрібним шрифтом) і в разі позитивного рішення дочекатися виготовлення картки, одержати її і при необхідності активувати відповідно до отриманих у банку інструкціями.
4
Далі при користуванні кредит вим лімітом акуратно дотримуйтесь умови, при яких відсоток на заборгованість не начісляется.Поможет в цьому дотримання ряду простих правил: не знімати з картки готівку, витрачати тільки невеликі суми і швидко погашати заборгованість.
Зверніть увагу
Банк на додаток до відсотків стягує комісію за річне обслуговування карти, і для кредитної вона вища, ніж для дебетової. Однак деякі банки можуть звільнити від неї клієнта з гарною кредитною історією або що звернулася в банк з метою закрити карту в порядку його утримання. Так що, якщо ваш банк пропонує такі «пряники», гріх цим не скористатися.