Як збільшити частку ринку.

Збільшення частки ринку є основною метою більшості компаній. Здійснення даного завдання немислимо без проведення ретельного аналізу ринків, на яких конкурує ваша фірма. Але це тільки крапля в морі. Варто розглянути детально способи збільшення ринку .
Інструкція
1
Проаналізуйте рівень продажів в різних торгових точках. Попросіть всіх своїх консультантів з продажу провести детальні обстеження потреб клієнтів. Виявити, чи надаєте ви необхідні товари або послуги споживачам? Якщо ні, то розширте свій асортимент, щоб задовольнити запити клієнтів.
2
Попрацюйте безпосередньо з новими потенційними клієнтами. Ви це можете зробити як самі, так і за допомогою консультантів. Опитування повинні складатися з наступних блоків: - купує споживач в даний час дану продукцію і у кого; - чи влаштовує його якість цього продукту або він волів би що-небудь інше; - які фактори при рішенні про покупку найбільш важливі для нього (якість, своєчасна доставка і т.д.); - що найбільше впливає на нього при великих закупівлі.
3
Створіть маркетингову кампанію для потенційних цільових клієнтів. Використовуйте інформацію, яку ви отримуєте від своїх консультантів і незалежного аналізу ринку . Останній ви можете проводити самостійно, використовуючи тільки інтернет і власне чуття і досвід. Якщо в процесі дослідження з'ясувалося, що клієнти сприймають ваш продукт як низькоякісний, ваша кампанія має будуватися навколо поліпшеної якості продукції. Покажіть їм наочно, що змінилося і наскільки.
4
Розробіть систему заохочень і стимули для ваших працівників і консультантів. Збільште суму винагород при виплаті комісійних. Можете застосувати даний важіль в ситуації, коли дистриб'ютор продає товар клієнтам ваших конкурентів. Це буде відмінна підмога, яке збільшить конкуренцію і частку ринку компанії.
5
Виходьте на міжнародний рівень. У наш час стрімкого розвитку мережі інтернет та інших інформаційних технологій просто не можна їх не використовувати в розширенні сегмента ринку . Найміть міжнародних представників, які просуватимуть ваші товари та послуги в перспективних напрямках. Нехай у кожного з них буде свій сайт і служба доставки. Їм залишиться тільки позиціонувати його в мережі і стежити за продажами. Даний крок допоможе збільшити частку ринку в рази.