Як проколоти вухо самостійно. голку в мочку вуха.

В даний час проколоти вухо не складе великих труднощів. Досить звернутися в спеціальний кабінет за допомогою косметолога або медичної сестри. Але буває так, що можливості піти в салон немає, зате є велике бажання проколоти вухо . У такому випадку можна спробувати провести дану процедуру в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - голка,
  • - сережка з золота або хірургічної сталі,
  • - спирт,
  • - перекис водню,
  • - вата
Інструкція
1
Врахуйте, що у вусі міститься безліч нервових закінчень, тому при невірному русі ви легко пошкодити одне з них. Якщо ви хочете, щоб сережки приносили вам задоволення, а можливості звернутися до косметолога немає, попросіть будь-якого медичного працівника про подібну послугу.
2
Перед проколюванням вух помийте голову, оскільки пил і бруд з волосся можуть потрапити на місце проколу. Крім того, відразу після проколювання вух мити голову не рекомендується. Обов'язково виключіть після проколу купання у відкритих водоймах. Міняйте наволочку з подушки 2-3 рази на тиждень, так ви виключіть потрапляння на місце проколу мікробів і бактерій.
3
Якщо ви боїтеся болю, прикладіть до мочки шматочок льоду на кілька секунд. Зачекайте, поки вухо трохи заніміє. Сережку замочіть в спирті, голку теж необхідно продезінфікувати. Потім ваткою, змоченою в спирті, протріть вухо і починайте проколювати. Вводите голку акуратно, зверніть увагу: вона повинна йти строго під прямим кутом, а не криво. Далі витягніть голку і вставляйте сережку. Протріть місце проколу спиртом і перекисом водню. Вважається, що проколювати вуха потрібно не в середині мочки, а ближче до лиця. Якщо ви хочете проколоти вухо в якому-небудь іншому місці, то намітьте місця проколів точками за допомогою зеленки.
4
Надівши сережки, не знімайте їх кілька тижнів, а краще 2-3 місяці. Місце проколу ще буде перебувати в стадії загоєння, і його можна легко пошкодити, якщо ви будете знімати і одягати сережки. У перші 2-3 тижні обов'язково виконуйте процедури по вухо ду за проколотими вухами. Кожен день протирайте їх розчином борного спирту або звичайного медичного. Щоб уникнути занесення інфекції використовуйте для кожного вуха окремий ватний тампон. Щоб не отримати опіки від спирту, не слід втирати його в мочку вуха, достатньо лише докласти вату на кілька секунд до місця проколу.
Якщо для того, щоб проколоти вуха, до професіоналів звертатися чомусь не планується, треба ретельно дотриматися дезінфекцію. І в домашніх умовах цю маніпуляцію можливо виконати безболісно, а проколи швидко загояться.
В вушній раковині зосереджена безліч рефлекторних зон. Якщо через незнання торкнутися важливі точки, можна ненавмисно порушити роботу якого-небудь органу. Щоб цього не сталося, місце для проколу краще вибрати в центрі мочки або вище на 0,5 мм. У цьому місці відсутня хрящ, а прокол виходить легше і майже без болю.

Що підготувати для проколювання вух

Треба заздалегідь підготувати все, що може знадобитися для виконання маніпуляції. Це медичний спирт і стерильна вата, перекис водню і, звичайно, голка. Вона повинна бути досить гострою, що не товстою і не тонкої. Розмітку на мочці можна зробити за допомогою зубочистки і ігли.Чтоби полегшити біль при особливою чутливості, можна скористатися знеболюючим препаратом - наприклад, лідокаїном. Його вибирають у формі гелю або аерозолю - кому як більше зручно. Якщо використовується знеболюючий засіб, інструкцію до нього треба уважно прочитати і надходити в точній відповідності з нею.

Як правильно виконати проколювання вух

Волосся з лиця треба забрати у хвіст. Поверхня мочки обробити спиртом. Місця, де буде зроблений прокол, намічаються за допомогою йоду і зубочистки. Точки ставити і з зовнішньої, і внутрішньої сторони мочки. Сережку підготувати - вимити водою з милом, обробити спиртом. Її можна поки залишити між ватяними дисками, змоченими спиртом. Обробити спиртом голку і загострити її на вогні. Окалину прибрати ватою зі спиртом. Притримуючи мочку однією рукою, кінчик голки притуляємо до точки на зовнішній стороні вуха. Спершу на голку треба натиснути лише злегка - так вдасться спрямувати кінчик до другої точки, розташованої на внутрішній стороні. Вводити голку треба різко, з невеликим зусиллям. Так вдається майже повністю уникнути хворобливих відчуттів. Проткнув мочку, голку треба відразу ж витягнути. У вийшла дірочку відразу ж вставляється сережка - якщо забаритися, рана може затягнутися. Вухо з вставленої сережкою протерти спиртом. Так само зробити і з другим ухом.Первое час за ранками у вухах знадобиться добре доглядати. Загоєння пройде тим швидше, чим ретельніше дотримуються правила гігієни. Треба регулярно проводити обробку перекисом або спиртом, при цьому рухати в отворі дужку сережки. У разі нагноєння на область запалення треба нанести антимікробний засіб для обробки гнійних ран. Поки вуха не зажили, волосся краще носити забраними, щоб в ранки не потрапляли частинки лаку для волосся або інші забруднення. Спати краще на жорсткій подушці, частіше міняючи наволочку.