Як керувати організацією.

Грамотне управління будь організацією означає успішне ведення справ в цілому. Кожен керівник повинен мати цілий ряд навичок, таких як гнучкість, відкритість і терпіння. Є також ряд практичних порад, які допоможуть ефективно керувати будь організацією .
Інструкція
1
Будьте чесними і заслуговують довіру. Чесність і взаємна повага є ключовими компонентами у продуктивній командній роботі. Також намагайтеся завжди бути послідовні у своїх словах і діях. Недотримання даного пункту може викликати у ваших соратників почуття побоювання і нестабільності. Це може ускладнити процес прийняття важливих рішень.
2
Спілкуйтеся ефективним чином. Ваші підлеглі не можуть прочитати ваші думки. Припустимо, у вас є певні очікування від вашого бізнесу. Завжди заявляйте про них у зрозумілій і впевненою манері. Будьте готові відповісти на всі виникаючі у ваших співробітників питання, а також вислухати їх пропозиції. Все це буде запорукою розуміння поточних справ у ваших підлеглих.
3
Сприймайте кожного робочого як особистість, а не як простого службовця. У кожного вашого співробітника є як слабкі, так і сильні сторони. Затратьте час, щоб зрозуміти, як вони можуть поліпшити ведення справ. Якщо ви будете постійно приділяти даному аспекту увагу, то ефективність вашої роботи буде збільшуватися. Службовці ж зможуть відчути себе цінними і значущими для вас.
4
Вчіться бути строгими і вимогливими. Зрештою, ви лідер і повинні розуміти, що не всі рішення повинні бути приємними для службовців і компанії. Намагаючись здаватися «хорошим хлопцем», ви тільки створите більше проблем для себе і своєї організації.
5
Розвивайте в собі позитивну самооцінку. Те ж саме відноситься і до всіх співробітників. Пам'ятайте, що якщо ви будете постійно напружені або роздратовані, то довго не зможете виконувати свої обов'язки. Також у цьому випадку ви станете об'єктом насмішок з боку співробітників. Таке часто трапляється, коли керівник сприймає себе надто серйозно.
6
Нагороджуйте працівників за гарну роботу. Це може бути і грошове заохочення, і додатковий вихідний, і навіть підвищення по службі. Але переконайтеся, що нагорода дійсно стоїть. Тоді ви зможете отримати повноцінну віддачу.