Як повернути покупку. кaк висчітaть кубaтуру.

Незважаючи на те, що закон про захист прав споживачів введений вже давно, російські покупці продовжують залишатися боязкими у відстоюванні своїх прав, хоча за цим законом у них предостатньо привілеїв.

Якщо ви з якоїсь причини вирішили повернути покупку в магазин (передумали, або куплена річ не підійшла за розміром, або виявилася бракованою) потрібно звернути увагу на наступні моменти: 1. Постарайтеся знайти чек. Але якщо чек випадково загублений або викинутий вами, це не привід засмучуватися. В цьому випадку ви можете посилатися на показання свідків, ярлики і лейбли, фірмові пакети магазину, в які була упакована покупка. Повернення покупки проводиться протягом чотирнадцяти днів з дня покупкі.2. Якщо ви виявили шлюб, то магазин зобов'язаний прийняти назад бракований товар. Для цього і відводиться гарантійний термін. Але в деяких випадках, щоб довести існування шлюбу, покупець повинен сам відправити товар на експертизу. Якщо експертиза доведе правоту споживача, він має право вимагати від магазину або заміни речі, або її ремонту і уцінки, або повернення денег.3. Якщо товар був куплений під час розпродажів, це не означає, що обміну та поверненню він не підлягає. Розпродаж - це всього лише грамотний маркетинговий хід магазина, щоб продати стару колекцію. Якщо товар був знижений в ціні через наявність шлюбу, все одно буде правильно поміняти або повернути покупку, але тільки у випадку, якщо виявите другий шлюб, про якого не були предупреждени.4. Закон про захист прав споживачів поширюється також на торгівлю через інтернет. Згідно внесеної поправці до закону про захист прав споживачів, кур'єр при доставці товару, повинен ознайомити вас з інформацією про повернення в семиденний строк, навіть якщо при прийомі товару у вас не виникає сумнівів в його якості. Але іноді фірми, що займаються інтернет торгівлею приховують свої дані з адресою та ІПН. В такому випадку закон передбачає право повернути товар протягом трьох місяців. А для якнайшвидшого пошуку невідомої інтернет-фірми, фахівці радять звертатися до податкової службу.Вираженіе «Клієнт завжди правий» в країнах США і Європи є реальністю. Але через це у багатьох магазинів виникають проблеми і претензії, тому що деякі покупці зловживають своїм правом, і починають використовувати магазин в якості прокату одягу та побутової технікі.Помніте, що поверненню не підлягають предмети особистої гігієни, лікарські препарати, косметика і парфумерія, тканини, тварини і рослини, побутова хімія, зброю і патрони, агрохімікати, книги, меблі, автомобілі, нижню білизну, панчохи і колготки,

Відповідно до НК РФ платник податків може отримати податкове вирахування з тієї суми, яку він витратив на навчання, лікування, придбання квартири, житлового будинку. Розмір податкового відрахування при продажу майна залежить від того, як довго воно знаходилося у власності.
Інструкція
1
Ознайомтеся з переліком об'єктів, по яким може бути надано податкові відрахування. Він є вичерпним і наведений у статті №220 Податкового Кодексу РФ. Так, наприклад, при покупці автомобіля податкове вирахування в тому вигляді, в якому він встановлений для компенсації витрат на отримання освіти, лікування чи придбання квартири, не передбачений. Справа в тому, що авто - це не життєво важливий об'єкт, він вважається предметом розкоші. Саме тому 13-відсоткове повернення від суми покупки тут неможливий.
2
Якщо машина перебувала у вашій власності більше трьох років, то при її продажу ви можете не платити податки. Крім того, при реалізації будь-якого іншого майна, що належить вам не менше 3-х років, ви будете звільнені від сплати ПДФО та прибуткового податку.
3
Якщо автомобіль служив вам менше трьох років, то суму, яка отримана від продажу, можна зменшити на суму податкового вирахування. З залишку можна доплатити ПДФО, рівний 13%. Найчастіше продавці саме тому вказують в договорах занижену вартість автомобіля.
4
Існує й інший варіант зменшення оподаткування - просто знизити дохід, який отримано від продажу машини, за рахунок видатків на її покупку. Для цього потрібно мати на руках документи, що підтверджують попередню покупку. В цьому випадку сума витрат буде відніматися від суми доходу, а з отриманого результату ви сплатите податок в розмірі 13%.
5
Після продажу майна, володіння яким здійснювалося протягом трьох років і більше, ви будете повинні подати відповідну декларацію в податкову інспекцію. Після того як угода укладена, договір та інші документи необхідно подати до податкових органів в термін до тридцятого квітня наступного року. Однак за один рік при продажу декількох видів майна розмір відрахування не може бути вище 250 тисяч рублів.