Як кріпити ванну.

Після того як ви придбали ванну, її необхідно добре закріпити. Правильна установка гарантує, що у вас ніколи не буде підтікати вода на підлогу, а сама ванна буде стійка. Виконати дії за кріпленням ванни можна самостійно, слід тільки врахувати всі нюанси, які виникнуть в процесі установки.
Вам знадобиться
  • - пісок
  • - монтажна піна
  • - силіконовий герметик
Інструкція
1
Поставтеся до вибору ванни з усією серйозністю. В даний час ванни роблять з різних матеріалів. Це і традиційні чавунні ванни, які випускають російські, європейські, американські і турецькі виробники, і сучасні ванни, зроблені з нових, легких матеріалів - пластмаси або акрилу.
2
Обрану ванну потрібно встановити так, щоб вона не рухалася і щоб за ванну не потрапляла вода.
3
Спосіб кріплення буде залежати від ванни. Якщо ви, наприклад, купили пластикову ванну з металевим каркасом, то встановлювати її потрібно за інструкцією, яка додається.
4
Чавунна ванна важка, її важко зрушити з місця. Але сьогодні багато хто хотів би купити сталеву емальовану ванну. Такі ванни дешеві і міцні, але мають серйозні недоліки. Через свою легкості ці ванни нестійкі, при наборі води вони видають гучний звук, до того ж вода в них швидко остигає.
5
Але якщо кріпити ванну зі сталі особливим чином, ці недоліки можна устраніть.Стальние ванни мають ніжки, які регулюються по висоті. Відрегулюйте їх і помістіть ванну в ємність, на одну третину заповнену піском. Пісок володіє відмінними теплоізоляційними і шумопоглинаючими властивостями, і тому перешкоджає швидкому охолодженню води і прибирає діючі на нерви звуки. Якщо у вас немає підходящої ємності, забагатієте з вологостійких матеріалів ящик.
6
Кріпити ванну зі сталі можна і по-іншому. Встановіть під дно ванни цеглини або інші додаткові опори і всі простір залийте монтажною піною. Знадобиться приблизно чотири балони. Монтажна піна ізолює ванну навіть краще, ніж пісок.
7
Потім задекоріруйте монтажну піну або піддон з піском керамічною плиткою або пластиковими панелями.
8
Стик між ванною і стіною гідроізолюючим за допомогою силіконового герметика.