Як зробити саморобний літачок.

Дуже цікаво робити електронний літачок своїми руками. Нехитра конструкція дозволить йому пересуватися по повітрю, доставляючи масу задоволення своєму творцеві від споглядання цього дійства. З таких літачків можна скласти цілу саморушну колекцію, оригінально прикрасивши інтер'єр.
Вам знадобиться
  • - Картонний лист;
  • - дерев'яна планка;
  • - дві пальчикові батарейки;
  • - моторчик;
  • - провідники;
  • - клейка стрічка;
  • - клей;
  • - паяльник.
Інструкція
1
На аркуші картону намалюйте, а потім виріжте крила і дві сторони корпусу літачка. Можете розфарбувати їх, проявивши трохи фантазії, як вам подобається. На сторонах корпусу виконайте за допомогою ножа пази для крил. Приготуйте дерев'яну планку або картонний стрижень довжиною 15см.
2
На край дерев'яної планки встановіть невеликий моторчик. Закріпіть, ретельно обмотавши клейкою стрічкою. При цьому його жало має визирати на поверхню. До двигуна припаяйте дві клеми. Пальчикові батарейки встановіть на тій же стороні планки, що і двигун, закріпіть. Край корпусу, розташований ближче до моторчику повинен знаходитися на середині планки.
3
Перевірте, яка напруга подає пристрій харчування, щоб застерегти мотор від згоряння. У верхній частині батарейок «плюс» і «мінус» замкніть провідником. Два провідника в нижній частині виведіть назовні. Зачистіть кінці проводів, а потім скрутіть їх і вставте в клеми двигуна. При бажанні між з'єднанням ви можете зробити вимикач.
4
Перевірте напрямок, в якому буде обертатися двигун. При неправильному обертанні необхідно поміняти полюси. Після перевірки обертання на деякий час від'єднайте один з проводів. Планку з двигуном приклейте до однієї зі сторін літачка, завдаючи клей уздовж. Потім приклейте другу сторону. У відповідні пази акуратно вставте крила. Залиште конструкцію для висихання.
5
Після того, як конструкція висохне, на двигун встановіть двухлопостной гвинт, який теж можна вирізати з картону або алюмінієвої банки. Краї трохи загніть, це дозволить створювати повітряний потік при вертінні. У точці рівноваги обв'яжіть літак бічевку, зав'яжіть вузол. Приєднайте дріт до потрібної клеми двигуна. Прикріпіть кінець бічевку до стелі. Літачок буде літати по кімнаті.
Щоб злетіти в небо, необов'язково стає пілотом і управляти справжнім літак . Ми розповімо, як зробити повітряну флотилію з ... паперу. Для виготовлення літак а будуть використані деякі техніки орігамі. Орігамі - давнє японське мистецтво створення фігурок з паперу. Для літак а знадобиться прямокутний аркуш білого паперу, хоча і кольоровий папір теж підійде. Приготуйте звичайну кулькову ручку, нею зручно м'яти згини.
Інструкція
1
Отже, приступайте до складання справжнього штурмовика з паперу. Зігніть кути аркуша паперу до центру. Потім знову складіть куточки до середини. Зробивши це, складіть паперовий літак навпіл таким чином, щоб лінія поздовжнього згину проходила всередині.
2
Далі відігніть крила літак а. Вони відгинаються вниз. Складіть їх навпіл так, щоб вони піднялися вгору. Після цього вогне всередину хвіст. Літак-штурмовик готовий!
3
Його потрібно кидати з невеликою силою прямо перед собою. Однак, стежте за тим, щоб крила були підняті вгору. Такий літак можна розфарбувати, наприклад, намалювати зірки або символіку армії іншої країни. Зробіть кілька літак ов і влаштуйте бій з дітьми. Літачки просто можна пускати з висоти і загадувати, чий полетить далі.
4
Пропонуємо ще один варіант виготовлення паперового літак ика. На цей раз ми будемо робити справжній планер. Візьміть аркуш білого паперу. Складіть лівий край, приблизно 3 см, чотири рази направо. Потім загніть половину загорнутого краю вліво.
5
Проведіть корпусом кулькової ручки, щоб прим'яти згини. Складіть літак навпіл і вогне хвіст всередину. Потім відігніть крила вниз, зробивши верхні загини. Розгорніть всю конструкцію, крила повинні бути спрямовані вгору. Тепер можна запускати. Літає цей літак ик напрочуд легко і далеко. Його можна розфарбувати, а на широке крило посадити паперового пасажира або пілота. Приємних ігор!