Як врятувати ліси від пожеж.

Лісові пожежі становлять велику загрозу для навколишнього середовища, диких і домашніх тварин, а також для нас з вами. Щороку виникають тисячі вогнищ загоряння по всьому світу. Отже, які ж є превентивні заходи по боротьбі з пожежами?
Вам знадобиться
  • - Телефон;
  • - групи патрулів;
  • - кінна міліція;
  • - загородження;
  • - лопати.
Інструкція
1
Проявляйте особливу обережність під час посушливого сезону. Взагалі, лісові пожежі припадають на пізню весну, літо і початок осені. У всіх регіонах дане кліматичне лихо трапляється в різний час. Тим не менш, для всіх випадків корисно рити спеціальні траншеї між лісовими угіддями і дорогами. Це допоможе запобігти можливе перенесення вогню на дерева. Така практика вже вводиться повсюдно в багатьох країнах під час посухи.
2
Створіть патрулі в місцях частого загоряння ліси . Організуйте спеціальні служби з лав ЗС, кінної міліції або добровольців, які змогли позмінно патрулювати особливо небезпечні території. У кількох регіонах нашої країни, такі команди створювалися досить швидко, коли люди усвідомили всю небезпеку цього катаклізму.
3
Слідкуйте за утилізацією сміття в ліси х. Дані служби повинні виконувати кілька практичних завдань. Перша - дивитися за чистотою довкілля в лісі. Найчастіше, саме відходи у вигляді пластмаси або папери можуть стати початком величезної пожежі. Проконтролюйте, щоб відвідувачі лісових масивів не залишали їх після себе. Очищайте по можливості всю територію.
4
Карайте порушників протипожежного режиму. Якщо хтось після введення подібного положення почне розпалювати багаття в лісі, то такі спроби потрібно відразу і жорстко присікати! Саме невміле поводження навіть з невеликим полум'ям веде за собою тяжкі наслідки. Оштрафують громадян за подібні вчинки і проводите їх за територію ліси .
5
Введіть штрафи за розкидання недопалків. Навіть найменша незагашена сигарета може призвести до тяжкого лісової пожежі. Чиніть з порушниками так само, як і в попередньому випадку.
6
Обмежте відвідування лісової зони під час сухостою. Проаналізуйте поточну ситуацію з пожежами в лісових масивах у вашій місцевості. Можливо, варто взагалі заборонити відвідування на час небезпечної ситуації. Також організуйте патрулі кінної міліції і поставте загородження при вході в ліс. Будьте завжди готові зателефонувати в пожежну службу.