Як дізнатися, чи є подушки безпеки.

Перші спроби створення подушки безпеки відносяться до 1950 року. Однак тільки в 1968 році чудовий винахідник Ален Брид представив світу готову до експлуатації модель. У сучасному світі в багатьох країнах світу їздити на машині без подушок безпеки законодавчо заборонено.
Вам знадобиться
  • - збільшувальне скло;
  • - канцелярська скріпка.
Інструкція
1
Купуючи машину на вторинному ринку, зверніть увагу на наявність подушок безпеки. Ремонт цих подушок дуже доріг, бо часто доводиться розбирати половину машини, щоб дістатися до місця їх кріплення.
2
Озбройтеся збільшувальним склом і почніть з візуального обстеження кришок. Це допоможе визначити, чи було аварійне спрацьовування подушок, а також стане непрямим підтвердженням стану машини в цілому. Якщо є тріщини, відколи, вм'ятини та інші свідоцтва ударів по поверхні, то подушку вже міняли або ремонтували. А це означає, що була аварія, сліди якої продавець намагається приховати.
3
Перевірте електрику. Перегорілі контакти, сплутані дроти - все це ознаки того, що за станом подушок ніхто не стежить. В цьому випадку навіть якщо подушки знаходяться на своїх місцях, немає впевненості в тому, що при аварії вони спрацюють як треба.
4
Зверніть увагу на окремий генератор, який відповідає за забезпечення правильного спрацьовування пиропатронов. Необхідно також обстежити кожух генератора. Переконайтеся, що геометрія виробів збережена і ніде немає сколів і пошкоджень.
5
Знайдіть загальний діагностичний роз'єм. Серед інших інших налаштувань цей роз'єм допоможе визначити, чи встановлені подушки безпеки в принципі. Як показує практика, на автомобільному ринку вдаються до будь-яких хитрощів, щоб продати машину якомога дорожче. У тому числі виправляють дефекти, які неминуче з'являються після спрацьовування подушок.
6
За відсутності загального діагностичного роз'єму використовуйте звичайну канцелярську скріпку і розшукайте контактні датчики самих подушок. Вони можуть бути розташовані під рульовою колонкою, поруч з педаллю газу.
7
Заведіть машину і за допомогою скріпки «закоротити» контакти. На приладовій панелі повинні заблимати лампочки. Емблема «людини з подушкою» повинна мигати з інтервалом приблизно раз в секунду.