Як встановити кран в ванну. Як розібрати кран у ванній.

Досить часто людям доводиться займатися установкою або заміною крана у ванній кімнаті. До цієї справи потрібно підходити відповідально. Якщо при монтажі крана будуть допущені помилки, то він буде постійно протікати.
Інструкція
1
Якщо ваш умивальник оснащений змішувачем з нижньою камерою зміщення, то в його полиці зробіть два додаткових отвори. Їх дуже обережно пошарово пробийте вузьким гострим зубилом. Роботу над отвором почніть із зворотного боку полки. В цьому випадку буде забезпечена більш надійна стійкість умивальника. Також варто відзначити, що зубило буде менше ковзати по видавленим контурам отвори. Перед тим, як приступати до роботи, придбайте навик роботи з фаянсом.
2
Отже, приступите до роботи. Для початку визначте, і відзначте розташування ванни. Для цієї мети скористайтеся рулеткою і олівцем. Далі вам знадобляться дерев'яні бруски. Вони необхідні для створення зливу води з ванни. Виріжте в підлозі отвір, який необхідний для прокладки труб нижче рівня підлоги ванної кімнати. Для цього використовуйте болгарку. Тим самим ви забезпечите хороший злив води з ванни.
3
Після цього добре зміцните ванну на підлозі. Потім вам потрібно зробити зміцнення навколо зливного отвору під ванною. Для цього використовуйте невеликі дерев'яні бруски. Закріпіть їх за допомогою цвяхів. Далі можете переходити до підготовки стіни. За допомогою молотка видаліть існуюче покриття стіни в місці розташування крана душа. Прикладіть в цьому місце кран душа. Закріпіть його за допомогою цвяшків. Врахуйте, під час монтажу крана всередину конструкції може потрапити різне сміття. Дані частинки будуть наносити серйозний збиток герметизації крана і можуть викликати витік води. Щоб його видалити відкрийте воду і дайте їй бігти протягом 15 секунд. Перемістіть ручки кранів в положення «вимкнено». Переконайтеся в тому, що всі смітинки і осколки видалені.
4
Обов'язково виконайте установку в ванні механізму управління відводу води. Найчастіше кран для душа і його механізм управління поставляються в загальному комплекті. Підведіть трубку відводу води до ванни.
Іноді виникає необхідність замінити змішувач на кухні - у разі, якщо старий приходить в непридатність, або ви просто хочете оновити сантехнічне обладнання. Найпростіше купити хороший змішувач і викликати додому професійного сантехніка, проте встановити кран досить просто, і якщо у вас є відповідні інструменти, ви можете встановити кухонний кран самостійно.
Інструкція
1
Візьміть газовий ключ, набір викруток, герметик, спеціальна сантехнічна стрічка або клоччя, і звичайно, сам кран. Поверніть вентиль і перекрийте воду.
2
Відкрийте вже наявний кран і злийте рештки в трубі воду. Газовим або розвідним ключем відверніть різьбу старого крана від труби, розслабивши кріплення.
3
Повертайте ключ, закріплений навколо труби, за годинниковою стрілкою, щоб зняти кріпильну гайку. Капніть на неї спеціального машинного масла, щоб гайка йшла легше. Одним ключем зафіксуйте гайку, а другим відгвинтите муфту труби. Зніміть з труби відгвинчені кран і від'єднайте шланги подачі води.
4
Замініть вентилі, слідуючи напрямку струму води, вказаною на вентилях. Перш, ніж встановити кран, помістіть на полицю мийки спеціальну прокладку, яка знаходитиметься під закрученим краном. Надіньте кран на мийку і закрутіть гайку, затягнувши її якомога сильніше.
5
Підключіть кран до труб і вентилів за допомогою гнучких шлангів та загерметизуйте місця з'єднання сантехнічної стрічкою або клоччям. Змастіть герметиком і закрутіть всі з'єднання.
6
На з'єднанні крана з трубами повинні розташовуватися кільцеві сантехнічні прокладки, що запобігають протікання води.
7
Розкрутите вентилі і спробуйте відкрити кран - перевірте, чи не протікає вода, і чи щільно закручені всі з'єднання. З цього моменту ви вмієте встановлювати водопровідний кран на кухні.