Як клеїти карбон.

Карбон є композитним матеріалом, за складом являє собою сплетіння ниток вуглецю, що скріпляють епоксидними смолами, має різні малюнки плетіння. Застосовується матеріал в багатьох галузях, в тому числі в автомобільній. Карбоном обклеюють кузова, фари, бампера автомобілів для прикраси і захисту.
Вам знадобиться
  • - пластикові та фетрові шпателі;
  • - наждачний папір (різнозернисті);
  • - кисті;
  • - молекулярний клей;
  • - фен;
  • - ножиці і ваги;
  • - скотч;
  • - тара (відро) з теплою мильною водою.
Інструкція
1
Правила наклеювання вінілової плівки, які необхідно знати, перед тим як клеїти карбон: Підберіть необхідний малюнок карбону, а також необхідні інструменти для його нанесення - пластикові і фетрові шпателі, наждачний папір різнозернисті, кисті, молекулярний клей, фен, ножиці і ваги, скотч, тара (відро) з теплою мильною водой.Четко визначте, що б ви хотіли змінити, застосовуючи карбон - зовнішній або внутрішній тюнінг.
2
Зачистіть деталь наждачним папером 120, домагаючись абсолютно рівній поверхні. Це дуже важливо!
3
Займіться перемішуванням базового шару епоксидної смоли (не менше 3 хв.), Після пензлем нанесіть на поверхню деталі і відкладіть на 2,5 або 3 години. Чекайте, коли смола стане липкою.
4
Клеїти карбон не просте завдання. Простежте, щоб тканини було достатньо, і нанесіть її на деталь так, щоб не довелося починати заново. Переконайтеся, що тканина приклеєна до деталі. Залиште деталь сохнути 6 годин.
5
Зайвий карбон по краях відріжте, залишивши краю для приклеювання скотчем.
6
Зважте необхідну кількість смоли для повторного покриття (в співвідношенні 2: 1 - епоксидної смоли і самого затверджувача відповідно). Слідкуйте, щоб не з'являлися бульбашки. Після повторного нанесення відкладіть деталь на 8 годин.
7
Процес повторюється ще 2 рази: зачистите виниклі нерівності наждачним папером 120, нанести шар, через 3 години - ще шар. Відкладіть деталь на 8 годин.
8
Якщо бачите бульбашки на епоксидної смолі - підігрійте їх феном. Після нанесення всіх необхідних шарів, приступайте до лакування з подальшою поліровкою деталі. Не забувайте змочувати наждачку в мильній воді час від часу! Вдалого тюнінгу!