Як знайти роботу в декретній відпустці. Як отримати отримати рабоч.

Постійне перебування в чотирьох стінах, фінансова залежність від чоловіка, нудьга, бажання самореалізуватися - всі ці фактори змушують шукати собі роботу , проте роботодавці не поспішають брати на роботу молодих матусь.
Інструкція
1
Перед відходом у декретну відпустку поговоріть зі своїм роботодавцем - можливо вам дозволять працювати віддалено у вашій компанії, таким чином ви не втратите кваліфікацію. Не розраховуйте на рівень заробітної плати, який у вас був, коли ви працювали постійно, вам будуть платити значно менше.
2
Найпростіший спосіб заробити, перебуваючи у декретній відпустці - працювати фрілансером, зареєструйтесь на сайті для фрілансерів і шукайте замовлення, які відповідають вашої кваліфікації. Цей спосіб підходить програмістам, дизайнерам, журналістам.Фінансісти та юристи можуть віддалено обслуговувати невелику фірму, ведучи облік та документацію, перебуваючи вдома.
3
Якщо ви вмієте шити - почніть заробляти цим під час декрету. Придбайте журнали з викрійками і моделями, щоб майбутні клієнтки могли вибрати собі що-нібудь.Парікмахери, майстри манікюру теж можуть працювати, не виходячи з дому, в цій ситуації придбайте все необхідне обладнання і тримайте його подалі від дитини.
4
Ви можете налагодити виробництво комплексних обідів - почніть з приготування для своїх знайомих, потім, якщо у вас вийде, отримаєте ліцензію і приймайте замовлення у великих масштабах. Можливо, цей бізнес захопить вас, і ви не захочете повертатися на старе робоче місце. Готувати ви можете в першій половині дня, а закуповувати продукти - у великому супермаркеті раз на тиждень.
5
Ви можете надавати послуги няні комусь із працюючих знайомих, забирайте їх дитини до себе, і сидите з ним в робочий час. Це дозволить заробити вам, а вашому малюкові буде веселее.Еслі любите дітей і готові вкластися матеріально - відкрийте невеликий дитячий сад, для цього вам потрібно отримати ряд дозволів, приміщення має відповідати нормам, можливо, доведеться спеціально знімати квартиру.