Як додати реєстрацію на свій сайт.

Початківці веб-дизайнери постійно задаються питаннями про те, як зробити реєстрацію на своєму сайті, або як встановити модулі реєстрації, викачані з інтернету.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Щоб вирішити дану проблему, потрібно зрозуміти, який саме ви хочете зробити сайт, тобто можна поставити движок, на який буде встановлюватися модуль, а можна просто написати невеликий сайт гіпертекстової розмітки. Як показує практика, реєстрація вимагається для того, щоб користувачам відкривалися якісь параметри в системі сайту, а також, щоб вони могли спілкуватися на форумі. Для такого сайту потрібно ставити певний движок, щоб управляти всіма категоріями на сайті.
2
Встановіть на хостинг движок DLE, скопіювавши потрібні файли в кореневій каталог. Далі вам потрібно зробити установку, перейшовши за посиланням сайт.ru/install.php. Таким чином, ви встановите движок на сайт, і всі файли почнуть свою роботу. На даному движку вже мається реєстрація, вбудована за замовчуванням. Ви можете зробити деякі налаштування в системі сайту, зайшовши через панель адміністратора. Це початковий етап установки реєстрації користувачів. Без движка і хостингу ніяким чином не можна змусити працювати сайт.
3
Якщо вам необхідно поставити захист від автоматичної реєстрації, поставте галочку на пункті «Включити капчу». Даний параметр включає різні цифри, які потрібно вводити при реєстрації. При декількох невдалих спробах IP користувача буде на деякий час забанений.
4
Щоб встановити модуль реєстрації, знайдіть в інтернеті файл registration.tpl. Він відповідає за реєстрацію користувачів. Ви можете створити такий файл самостійно, якщо знаєте програмування. Далі зайдіть на хостинг. Відкрийте папку templates. Далі виберіть шаблон, який у вас встановлений за умовчанням, і відкрийте його. Тепер скопіюйте файл registration.tpl саме в цей каталог, який відкритий. Збережіть всі зміни, і перезапустіть сайт. У верхній частині у вас додасться рядок - Зареєструвати користувача.
На сьогоднішній день реєстрація на ресурсах дає користувачеві великі привілеї, ніж незареєстрованному на ресурсі людині. Крім перегляду сторінок користувачеві надається можливість брати участь в обговореннях і ділитися цікавою інформацією з іншими відвідувачами сайту.
Вам знадобиться
  • Поштова скринька, доступ до інтернету.
Інструкція
1
На початковій стадії вам належить погодитися із загальними правилами і положеннями сайту. Радимо вам уважно ознайомитися з ними. Зрозуміло, що занадто багато тексту відніме немало часу на його прочитання, але таким чином, надалі ви зможете уникнути можливих ексцесів. Після того як ви погодитеся з правилами користувальницької угоди, ви будете переадресовані на сторінку реєстрації.
2
При реєстрації вам потрібно вибрати для себе ім'я, а також пароль, за допомогою яких в подальшому ви будете входити на даний сайт. Крім цього вам також потрібно вказати адресу діючої електронної пошти, на яку по завершенню реєстрації прийде посилання для підтвердження вашого профілю. Також ви можете вказати на даній стадії свої контакти: скайп, номер ICQ (відобразити ту інформацію, якою бажаєте поділитися з іншими користувачами ресурсу).
3
Після того як ви введете особисті дані, натисніть на кнопку "Зареєструватися". Через 2-3 хвилини перевірте свою поштову скриньку, яку ви вказали при реєстрації на наявність в ньому листи з посиланням, перейшовши за яким, ви зможете активувати свій обліковий запис. Тільки після успішної активації облікового запису, ви можете увійти на сайт під своїм ім'ям і паролем. Радимо придумувати складні паролі, щоб виключити ймовірність злому вашого профілю.