Як налаштувати перенаправлення.

При конфігуруванні маршрутизаторів для певних цілей доводиться самостійно прописувати потрібні маршрути. Це необхідно для вказівки певних шлюзів для конкретних комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Підключіться до потрібного маршрутизатора, використовуючи мережевий кабель. Можна виконати підключення до бездротової мережі, але рекомендують виконувати настройку подібних пристроїв через кабельне з'єднання. Запустіть інтернет-браузер і перейдіть в web-інтерфейс маршрутизатора, ввівши його внутрішній IP-адресу.
2
Знайдіть меню LAN і перейдіть до пункту Route Table (Таблиця маршрутизації). Вивчіть назви колонок відкрилася таблиці. Виберіть комп'ютер, для якого потрібно задати перенаправлення . В даному випадку необхідно орієнтуватися за IP-адресою мережевого адаптера даного ПК, який з'єднаний з маршрутизатором. Вкажіть вихідний адресу сервера, до якого буде підключатися обраний комп'ютер. У наступному стовпці введіть IP-адресу ресурсу, на який слід перенаправити користувача.
3
Виконайте аналогічні дії для налаштування додаткових маршрутів. Збережіть налаштування меню Route Table і перезавантажте маршрутизатор. Перевірте правильність заданих параметрів.
4
Якщо вам необхідно налаштувати перенаправлення для певного комп'ютера, маючи доступ до цього ПК, то скористайтеся методом редагування певного файла. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і відкрийте системний розділ диска. Перейдіть в папку Windows і виберіть каталог System32. Тепер відкрийте папку etc, розташовану в каталозі drivers. Знайдіть файл з назвою hosts і відкрийте його, використовуючи програму «Блокнот».
5
Видаліть весь вміст даного файлу. Введіть IP-адресу ресурсу, на який необхідно перенаправити користувача. У цій же сходинці введіть IP-адресу або url вихідного сервера. Тепер при спробі підключення до другого сайту, браузер буде автоматично виконувати переадресацію на зазначений ресурс. Зверніть увагу на той факт, що дані в полі введення url-адрес не будуть змінюватись.