Як вибрати кавоварку для дому.

Якщо ви звикли починати день з чашки кави, то кавоварка може стати одним з найважливіших приладів в будинку. У тому випадку, якщо ви не впоралися з вибором кавоварки, ваш настрій може бути зіпсовано з ранку, адже готується кава буде позбавлений як смаку, так і чудового аромату. Тому до вибору кавоварки потрібно підходити з усією увагою. Отже, щоб зробити правильну покупку, необхідно знати основні типи кавоварок, їх переваги та недоліки.
Інструкція
1
Фільтраційні кавоварки. Принцип роботи такого виду кавових машин полягає в тому, що вода, нагріта до 88-95 градусів Цельсія, по краплині стікає у фільтр, в якому знаходяться мелені кавові зерна. Стікаючи по фільтру, вода вбирає всі поживні і ароматичні речовини зерен. Чим повільніше буде стікати вода, тим міцніше буде виходити напіток.Плюси: доступність і простота прімененія.Мінуси: в таких кавоварках неможливо приготовляти напій з вершками або збитим молоком.
2
Еспресо-кавоварки (ріжкового типу). Такі кавомашини призначені для приготування капучино або інших напоїв: лунго, мокко або рістретто. Напої в таких пристроях готуються при тиску пара.Плюси: доступність і зручність використання, також можливо готувати каву або з мелених зерен, або з порційних капсул.Мінуси: при неправильному поводженні існує ризик опіків, смак і якості одержуваного напою залежать від утрамбовки ріжків.
3
Капсульні. Дані кавомашини працюють також як і еспресо-кавоварки, відмінність лише в тому, що використовується не мелену каву, а капсули. Вони являють собою герметичний контейнер, в якому знаходиться обсмажена і утрамбована кавова суміш, яка гарантує свіжість і аромат протягом декількох месяцев.Плюси: простота використання, висока якість приготовляемого кофе.Мінуси: висока вартість капсул, за один раз можна приготувати лише одну чашку кави .
4
Гейзерні кофеваркі.Прінціп роботи полягає в тому, що через металевий посудину, в який засипаний мелену каву, проходить пар від киплячої води, потім він конденсується і повертається в спеціальний відсік. При покупці гейзерній кавоварки, необхідно, щоб її обсяг відповідав обсягу кави, яке вам потрібно для одного заварювання. Тому що при повному завантаженні виходить найбільш смачну каву. Плюси: смак кави значно краще в порівнянні з іншими видами кофеварок.Мінуси: ви не можете приготувати порцію кави менше, ніж обсяг кавника.