Як відключити запобігання виконання даних.

Функція Data Execution Prevention (DEP), більш відома як « Запобігання виконання даних», є корисним компонентом забезпечення безпеки комп'ютера, контролюючої використання системної пам'яті. Проте, в деяких випадках потрібно відключення DEP.
Інструкція
1
Виконайте вхід в систему через акаунт адміністратора комп'ютера і викличте головне меню OS Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції зміни параметрів функції DEP.
2
Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Система».
3
Виберіть вкладку «Додатково» діалогового вікна «Властивості системи» і перейдіть в пункт «Швидкодія».
4
Розкрийте посилання «Параметри» і перейдіть на вкладку « Запобігання виконання даних» нового діалогового вікна «Параметри швидкодії».
5
Підтвердіть адміністраторські привілеї у вікні запиту введенням пароля у відповідне поле і застосуєте прапорець на полі «Включити DEP для всіх програм і служб, окрім вибраних нижче» для відключення служби для окремого додатка.
6
Застосуйте прапорець на полі необхідного додатку або натисніть кнопку «Додати» при відсутності обраного додатка в каталозі.
7
Вкажіть потрібну програму в діалоговому вікні "Відкрити" і натисніть кнопку з тим же ім'ям для підтвердження виконання команди.
8
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
9
Поверніться до головного меню «Пуск» і введіть значення cmd у полі рядка пошуку для виконання операції повного відключення « Запобігання виконання даних».
10
Викличте контекстне меню знайденого об'єкта «Командний рядок» і вкажіть пункт «Запуск від імені адміністратора».
11
Підтвердіть свої повноваження введенням пароля у відповідне поле вікна запиту і вкажіть значеніеbcdedit.exe/set {current} nx Always Offв текстовому полі інструменту командного рядка.
12
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і дочекайтеся появи повідомлення системи «Операція успішно завершена».
13
Закрийте всі відкриті програми та перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.