Як зібрати двері. зробити двері зклинами.

Перед тим, як почати встановлювати двері, необхідно оглянути товар на наявність шлюбу. Потім, слідуючи інструкціям, приступити до складання двері. Зібрати двері дуже просто, якщо виконувати основні рекомендації. Збірка дверей складається з збірки самого дверного короба, установки його в дверний проріз і запінення.
Вам знадобиться
  • Дверний короб з деталями, проріз, дриль, шурупи, монтажна піна, ніж, картон, дерев'яні клини.
Інструкція
1
Збірка короба.Проізводіть збірку короба необхідно на горизонтальній поверхні. Дві основні стійки і верх короба, заточені під 45 градусів, поєднуються в кут 90 градусів. Повинна вийти буква П. Дрилем, в місцях стикування стійок і верхньої частини короба, виконуються отвори під саморізи. Так збирається весь короб двері.
2
Установка короба двері в дверний проем.Полностью зібраний короб встановлюється в підготовлений отвір. Далі розклинюється дерев'яними клинами. За допомогою схилу, встановлюється вертикальна стійка петлею. Стійка замка виставляється по притвору навішати полотна. Щоб отримати необхідний зазор між полотном дверей і коробом, використовується вставка з картону. Товщина вставки становить близько 3 мм, ширина 2 см, довжина 200 см. Перед тим, як навісити полотно, рівно вкручуються петлі в саме полотно і короб двері. Положення стійок короба можна відрегулювати за допомогою встановлених клинів.
3
Запеніваніе.После того, як дверний короб рівно і надійно встановлений, його необхідно заклеїти малярським скотчем, щоб не забруднити монтажною піною. Перед тим, як почати запінювати проріз, його потрібно змочити водою для кращого зчеплення. Запеніваніе, виробляється методом нанесення піни тонким шаром по всьому периметру отвору. На одні двері витрачається один балон піни. Повне висихання відбувається по закінченню 24 годин. Після того, як піна висохла, вона зрізається і встановлюється лиштва. Лиштва врізається по необхідному розміром.
4
Установка добора.Резка добора виробляється за розміром глибини отвору, з вирахуванням 10см. Щоб встановити добор на короб двері, вибирається чверть - 1см на 1см. У цю чверть, за допомогою саморізів встановлюється добірна дошка. Зібрані короб і добор разом, встановлюються в отвір і запінюються.
Корисна порада
Щоб досягти кращого результату при складанні двері, необхідно, щоб проріз мав більший розмір, ніж короб в зборі на 1см. Також велику роль при складанні двері грає рівний і чистий підлогу.
При установці двері особливу увагу слід приділити дверній коробці. Незалежно від того, чи є у вас зібрана коробка або набір брусків з лиштвами, коробку необхідно налаштувати і відрегулювати.
Інструкція
1
Збірку дверної коробки слід виконувати на рівній поверхні, наприклад, на підлозі квартири. Покладіть дверне полотно на підлогу, щоб воно знаходилося вище рівня підлоги на ширину бруска коробки. Брусок повинен вільно і без зазору переміщатися. Можна підкласти під дверне полотно стопку книг потрібної товщини.
2
Вмонтовуючи коробку на підлозі, залиште між дверною стулкою і коробкою зазор в 3 мм по всьому периметру. Набагато простіше налаштовувати розташування полотна і коробки, якщо коробка придбана вже в готовому, але розібраному вигляді.
3
Огляньте бруски, з яких буде збиратися коробка. Вони повинні бути строго прямокутної форми, без вигинів і нерівностей.
4
Покладіть два бічних бруска уздовж дверної стулки. Залиште зазор між дверним полотном і брусками, кінці бруса відріжте під прямим кутом.
5
Підготуйте верхню перекладину, для чого розмітьте її довжину і випиляєте пази під кріплення з бічними брусками коробки. Встановіть бруски, витримавши потрібний зазор.
6
Поріг виготовте в тій же послідовності, що і верхню перекладину. Якщо поріг в коробці не передбачений, залиште від краю дверного полотна до нижньої позначки коробки відстань в 15 мм. Упевніться, що кути коробки дорівнюють 90 градусам.
7
На відстані 200 мм від верхнього і нижнього краю дверної стулки врежьте петлі. Положення петель відзначте одночасно на полотні і на коробці. Спочатку підготуйте гнізда для петель, а потім цвяхами закріпіть деталі коробки між собою.
8
Перед складанням коробки в єдину конструкцію просвердлите дрилем отвору під цвяхи (діаметром 3 мм). Цвяхи використовуйте 70-90 мм завдовжки. Короткі бруски прибивають до довгих, а не навпаки. В поперечини, де розташовуватимуться петлі, вбийте по два цвяха. З боку замку вбийте по одному цвяху з кожного боку. Коробка зібрана.