Як почистити нутрію. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

За смаком і запахом м'ясо цього ссавця тварини із загону гризунів асоціюється з курятиною, за кольором схоже на яловичину, а за смаком, калорійності і вмісту жиру, білків, вітамінів і мінеральних речовин нітрохи не поступається тій же яловичині і м'ясу кролика . Мова йде про нутрії, а точніше, про корисні властивості її м'ясної тушки.
Інструкція
1
До речі, тушкою нутрії називають частину тіла тварини, у якого видалені голова, хвіст, внутрішні органи (за винятком нирок, серця, печінки) і кінцівки до суглобів (зап'ястного і скакального). А щоб м'ясо не набуло неприємного присмаку, також вилучені і залози, які знаходяться під шкірою в області 4-го шийного та 6-го грудного хребців.
2
Щоб правильно почистити нутрію , в черевній порожнині «звільненого» від шкурки звірка зробіть розріз (біля кістки тазу), а потім, відтягнувши стінку очеревини, розріжте її по білій лінії грудної кістки. Після цього обережно видаліть жовчний і сечовий міхури. Далі, розрізавши лобне зрощення, відокремте від м'язів пряму кишку і видаліть спочатку шлунок і кишечник, а потім печінку, серце, легені, трахею і стравохід. Нирковий жир і самі нирки залиште на місці.
3
Наступний крок - гострим ножем відріжте голову тварини між потиличної кісткою і першим шийним хребцем, відокремте від майбутньої тушки лапки, залишки шерсті і згустки крові. При цьому слід оглянути м'язи голови і внутрішні органи (легені, серце, печінку, селезінку, кишечник) і ті, що придатні в їжу, промити і залишити для просушування. Саму тушку зовні і всередині також промийте під проточною водою, а потім, щоб зберегти смакові якості і товарний вид м'яса, охолодіть і витримайте при кімнатній температурі (16-18 ° С) протягом 8-12 годин.
4
Варто відзначити, що при вазі тварини в 6-8 кілограмів в середньому отримують від 2,5 до 3,5 кг м'яса. А в ста грамах м'яса нутрії (з кістками) містяться 140 кілокалорій, більше 18 грамів протеїну, 4,5 грама сирої золи і 6 грамів жиру. До речі, дорослі особини мають здатність накопичувати чимала кількість підшкірного і внутрішнього жиру - до 18% від своєї ваги.
5
І залишилося додати, що фахівці радять якомога частіше вживати м'ясо нутрії людям, що страждають склерозом, цукровим діабетом, захворюваннями органів травлення, печінки і нирок. Також воно є цінним продуктом харчування для годуючих матерів, дітей та підлітків.