Як позбутися від жовтих мурах. боротьба з жовтими мурахами.

Домашні чи фараонові мурахи стають справжнім головним болем для кожного, хто хоч раз з ними стикався. Поява цих комах в будинку, на ділянці доставляє величезну кількість проблем, ускладнюючи життя людині. Мурахи можуть оселитися і жити в будь-яких приміщеннях, де є хороша система опалення: житлові будинки, дитячі, лікувальні установи, харчові об'єкти. Для них не проблема з'явитися навіть у багатоповерхових і висотних будівлях.
Вам знадобиться
  • - розчин натрію тетраборату;
  • - цукор або мед;
  • - гліцерин
Інструкція
1
Улюблена локалізація мурах - це малодоступні місця в приміщеннях: в стінах під штукатуркою, кахельною плиткою, за обшивкою, під лінолеумом, між дошками стін і підлоги і т.д. Тому одним з ефективних методів боротьби з жовтими будинковими мурашками є застосування інсектицидних харчових складів-приманок. Враховуючи, що процедура повинна одночасно проводитися у всіх квартирах або приміщеннях будівлі, домовтеся із сусідами про можливість даного заходу.
2
Основним компонентом в принадах для знищення жовтих мурах є розчин або порошок натрію тетраборату (бура). Для виготовлення складу використовуйте чисту скляний або емальований посуд. Підігрійте на слабкому вогні 100 мл. води до температури 60 ° С, додайте 1 ч. л. розчину натрію тетраборату (бури) або такий же об'єм розчину борної кислоти, 4 ч. л. і гліцерину, 3-4 стол. л. цукрового піску і 2 ч. л. меду. Суміш безперервно помішуйте, поки всі інгредієнти не розчиняться повністю. Готову приманку розлийте в будь чисті ємності невеликого розміру, розставте в місцях скупчення мурах . Використовуйте приманку протягом 1-3 тижнів. Через деякий час повторіть.
3
Для приготування сухого складу змішайте 9 частин цукрової пудри з 1 частиною збезводненої бури. Або замість цукру розітріть 1 яєчний жовток, зварений попередньо круто з 5 р бури. Розкладіть також по місцях, де знаходиться велика кількість мурах або за їх стежками. Можна приготувати і м'ясну приманку. Для цього візьміть 2 ст. л. м'ясного фаршу, додайте 0,5 ч. л. порошку бури. Перемішайте і розкладіть аналогічно попереднім приманок.
4
Також мурах відлякує запах листя бузини, полину, дикої м'яти, соняшникової олії, листя бузини, дикої м'яти і полину. Використовуйте як альтернативний метод і ці кошти.
5
Обов'язково проведіть ретельне прибирання приміщень після завершення боротьби з жовтими мурахами.
6
Якщо після всіх заходів ви не виявили належного ефекту, зверніться до фахівців дезінфекційних служб.