Як намалювати скло в Photoshop.

Таке потужний засіб обробки цифрових зображень як Adobe Photoshop дозволяє створювати безліч приголомшливих графічних ефектів. Можна навіть привносити у вже існуючі композиції нові об'єкти, які будуть ідеально вписуватися в них. Подібний підхід легко проілюструвати, якщо намалювати скло в фотошопі, використовуючи досить різноманітний і контрастний фон.
Вам знадобиться
  • - редактор Adobe Photoshop;
  • - файл фонового зображення.
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop файл із зображенням, на тлі якого необхідно намалювати скло. У головному меню клікніть по пунктах File і "Open ..." або натисніть Ctrl + O. З'явиться діалог Open. Перейдіть в ньому до директорії, в якій знаходиться потрібний файл. Виділіть його в лістингу. Натисніть кнопку «Відкрити».
2
Створіть новий шар. Послідовно виберіть у меню пункти Layer, New, "Layer ..." або натисніть Ctrl + Shift + N.
3
Створіть у новому шарі однорідно залиту область. Форма даній області буде повністю визначати форму додається в композицію скляного елемента.Создайте виділену область потрібної форми. Скористайтеся інструментами прямокутного (Rectangular Marquee Tool), еліптичного (Elliptical Marquee Tool), вільного (Lasso Tool) і вільного полігонального (Polygonal Lasso Tool) виділення. Комбінуйте області шляхом утримування клавіші Shift. Видаляйте частини областей шляхом виділення з натиснутою клавішею Alt. Якщо необхідно, трансформуйте готову область, вибравши в меню пункти Select і Transform Selection.Виберіте колір заливки області. Клацніть по квадрату, отображающему колір переднього плану на панелі інструментів. У діалозі Color Picker (Foreground Colo) виберіть колір і натисніть OK. Відтінок вибраного кольору буде визначати забарвлення створюваного скляного об'єкта. Має сенс вибрати колір, що відноситься до синьої чи зеленої частини спектру з насиченістю в районі 20-50% і яскравістю в районі 50-70% .Залейте область виділення вибраним кольором. Активуйте інструмент Paint Bucket Tool. Клікніть мишею у виділену область.
4
Змініть рівень прозорості поточного шару. На панелі Layers введіть значення в текстове поле Fill або встановіть його за допомогою повзунка, що з'являється після натискання на кнопку зі стрілкою, розташовану поруч. Встановіть значення в діапазоні 20-40%.
5
Увімкніть відкидання тіні зображенням шару і налаштуйте параметри роботи даного ефекту. Відкрийте діалог стилів шару. Для цього клікніть правою кнопкою миші по елементу шару в списку панелі Layer. У контекстному меню виберіть пункт Blending Options.Установіте позначку на пункті Drop Shadow і виділіть його. У списку Blend Mode виберіть Multiply. Встановіть кут падіння тіні за допомогою введення відповідного значення в поле Angle. Якщо на фоновому зображенні присутні тіні, то підберіть такий кут падіння, щоб положення тіні, що відкидається створеної на третьому кроці областю, візуально не контрастувало з композицією.
6
Увімкніть ефект внутрішнього підсвічування зображення верхнього шару і налаштуйте його параметри. Встановіть позначку на пункті Inner Glow і виділіть його. У списку Blend Mode виберіть значення Color Dodge. В поле Opacity введіть значення з діапазону 20-40. Клацніть по кнопці списку, розташованого внизу групи елементів управління Structure. Поекспериментуйте зі стилями підсвічування. Виберіть той, який більше підійде до композиції. Натисніть кнопку OK в діалозі.
7
Перевірте результат. Перегляньте композицію в різних дозволах. При необхідності поверніться до кроку 5 і скоректуйте параметри тіні і підсвічування.
8
Збережіть результуюче зображення. Натисніть Ctrl + S або Ctrl + Shift + S. Вкажіть каталог і ім'я файлу. При необхідності виберіть параметри стиснення зображення. Натисніть кнопку «Зберегти».