Як встановити насос. перевірити зворотний клапан насоса.

Зрозуміло, звичайної домогосподарці встановити насос, який подає воду, не представляється можливим. Але навіть ті, хто розуміє різницю в глибинному і поверхневому насосі, перед установкою повинні провести ряд обчислень по необхідному витраті води, досліджувати її питні якості і очистити резервуар (колодязь, свердловину) від піску чи інших забруднень. Відкачувати воду не тим насосом, який збираєтеся встановлювати!
Інструкція
1
Часто ефективна робота насоса залежить від герметичності самого трубопроводу, тому всі труби перед їх прокладкою потрібно ретельно перевірити.
2
Встановлюємо глибинний насосПредварітельние роботи: встановіть захисний механізм від «сухої» роботи насоса і зворотний клапан. Це стосується тих різновидів насосів, у яких ці деталі не вбудовані в механізм. Приготуйте довгий (понад 8 м) трос.
3
Закріпіть насос на тросі і опустіть його в отвір, так щоб він повністю занурився у воду. Не піддавайтеся спокусі опускати насос на електрокабелі!
4
Перевірте тиск напірного бака (9 \ 10 тиску включення). Деякі виробники рекомендують тиск напірного бака в 7 \ 10 тиску включення.
5
Відкрийте вентиль і запустіть насос, даючи повітрю повністю покинути систему.
6
Встановлюємо поверхневий насосНасос, який подає воду з невеликих глибин, розміщується в приміщенні, а не в самій свердловині, як це відбувається з глибинним насосом. Поверхневі насоси (точніше їх корпусу) не переносять низьких температур, заморожена вода розколює кожух. Тому перед тим, як встановити насос, виберіть місце для його установки в опалювальному приміщенні. Також враховуйте той факт, що зазвичай поверхневі насоси видають багато шуму. Тому не зайвим буде не тільки тепло-, але і звукоізоляція приміщення.
7
Попередні роботи: встановіть приймальний клапан, переконайтеся в герметичності всмоктуючої лінії, наповнивши водою насос з трубопроводом.
8
Тиск напірного бака повинно складати 9 \ 10 тиску включення. Налаштуйте відповідний тиск за допомогою реле.
9
Запустіть насос.
10
Якщо встановлений насос занадто часто включається - збільште перепад тисків, регулюючи реле тисків.