Як назвати дівчинку, народжену в листопаді. дивитися Як можна назвати дівчинку народжену в листопаді онлайн безкоштовно.

Ім'я - частина особистості людини, воно може визначати його долю. Щоб дати дитині відповідне ім'я, люди часто звертаються до святцями. Але просто підібрати ім'я мало, потрібно враховувати і те, якими характеристиками воно нагородить свого носія. Як можна назвати дівчинку , народжену в листопаді? Серед імен, які святці пропонують на такий випадок, - Єлизавета, Анастасія, Марина, Олена.
Інструкція
1
Назвіть дівчинку Єлизавета, якщо ви хочете, щоб ваша дочка була непосидючою, допитливою, смішливої і грайливою. Вона буде добре вчитися, особливо воліючи точні науки. Лізи імпульсивні і себелюбні, часто здійснюють екстравагантні вчинки. Головна цінність для них - сім'я, а робота, друзі і розваги стоять на другому і третьому плані.
2
Дайте своїй доньці ім'я Анастасія, і вона буде радувати вас ніжністю, красою, відданістю. Насті - мрійливі натури, позбавлені ощадливості, злостивості, мстивості. Їх легко образити. Тому Настуню доведеться постійно захищати від злості, хитрості. Батькам також доведеться докласти багато зусиль, щоб навчити дочку прибирати за собою книжки та іграшки. Анастасії у всьому слідують своїм настроєм, однак найчастіше вони люблять займатися дизайном, готувати, шити і вишивати. Ставши дорослою, Анастасія може працювати вихователем, психологом або актрисою.
3
Назвіть дочка Мариною, якщо бажаєте, щоб з неї виросла магнетично приваблива жінка. Дівчатка, що носять це рідкісне ім'я, з дитинства користуються великим успіхом у хлопчиків - вони красиві, впевнені в собі, емоційні. Незважаючи на деяку уявну легковажність, Марина завжди діє обачливо і обдумано. Зіткнувшись з обманом, вона ніколи не пробачить, навіть якщо їй самій доведеться дуже важко. Чого Марина не потерпить, так це байдужості до себе - нею потрібно захоплюватися.
4
Назвіть народжену в листопаді дівчинку Оленою. Вона виросте захоплюється, доброю, але трохи замкнутою. Олени здатні захоплюватися самими різними речами, але майже завжди поверхово. Вони люблять все гарне, добре вчаться завдяки хорошій пам'яті. Дорослі Олени емоційні й категоричні. Часто досягають успіху в сфері, що вимагає постійного спілкування. У відносинах Олени віддають себе без залишку, але і від улюблених вимагають того ж.