Як відзначити Новий рік в Ізраїлі.

Хоча в Ізраїлі і багато вихідців з Росії і колишнього СРСР, Новий рік в цій країні - не офіційне свято. Держава не дає своїм громадянам додаткових днів відпочинку 31 грудня та 1 січня. Але багато хто все ж умудряються відзначати Новий рік.
Інструкція
1
Для бажаючих зустріти ново рік ня свята за загальноприйнятою традицією є можливість відвідати російський ресторан. Виберіть підходящий. Там вам нададуть і діда Мороза зі Снігуронькою, і улюблений росіянами салат олів'є, і шампанське. Але от послухати бій курантів не вдасться. Та й недешеве це задоволення - ходити по ресторанах.
2
Альтернатива - зустріти Новий рік будинку. Підготуйте його для сім'ї та друзів. Але якщо ваші сусіди не святкують, можна отримати проблеми - навряд чи тим, кому з ранку йти на роботу, сподобається шум веселого застілля за стіною. Можна, правда, зняти бунгало за містом і там розвернутися у всю широчінь російської душі. Але снігу, на жаль, не буде - його тут ніколи немає.
3
Цікаво, що Новий рік в Ізраїлі святкують не тільки росіяни, а й араби-християни. Приєднайтеся до них, якщо достатньо комунікабельні і знаєте мову. Вони, правда, п'ють не горілку і шампанське, а пиво і вино. А закушують НЕ олів'є і оселедцем під шубою, а шашликами. Але зате шумно танцюють під арабські мелодії, в 12 ночі запускають петарди і викидають з вікон келихи і пляшки, з яких випивали.
4
Молоді євреї і араби-мусульмани теж намагаються святкувати і веселитися, при бажанні і відсутності більш підходящої компанії об'єднайтеся з кимось із них. Але все обмежується посиденьками в кафе і галасливими прогулянками по вулицях. Адже ялинка і Санта Клаус - це християнські символи, а своїх традицій не створено.
5
Але у євреїв є і власний Новий рік - Рош а-Шана, який відзначають у вересні, відсвяткуйте його. Ось з ним якось пов'язано безліч ритуалів. Вважається, що в цей день (дата його рухлива, як Великдень у християн) люди звітують перед Богом за прожитий рік, каються в поганих вчинках. Зробіть це і ви.
6
Проаналізувавши свою поведінку і давши Всевишньому обітниці, привітайте один одного, сядьте за стіл, там обов'язково, крім риби і салатів з буряка і моркви, повинен бути гранат. Євреї вважають, що всередині цього плоду 613 кісточок - стільки, скільки заповідей в іудаїзмі. Перед святом з будинків обов'язково винесіть мотлох, зробіть генеральне прибирання.